Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Agila
  3. Agila A
  • Anomar1985

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Agila 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2019

  • Mesaj Privat
Buna seara. Astãzi am mers într-o stație ITP pentru revizie si m-am trezit ca m-au respins pentru un dezechilibru mai mare de 30% punte spate. Nimic de zis, am mers la un service lângã statia ITP sperând cã voi rezolva problema tot astãzi. Bãieții de la service mi-au dat rotile jos, au curãțat pe acolo si ce or mai fi facut ei, pentru cã eu nu ma pricep si mai sunt si femeie. Ma întorc la stația ITP astept sa imi vina randul, bag masina pe rampa si aceași problema. M-au chemat domnii sa imi arate ca este acelasi lucru ca si prima oarã si imi spun ca de fapt nici nu am fost la service.
Sunt total confuzã, nu mai inteleg nimic, daca nici la un service nu au rezolvat problema, eu ce pot face acum ?


MODEL: Agila 2001
  • epidaurus

  • Mesaje scrise: 260
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2018 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Sep 2018

  • Mesaj Privat
Cei de la service care au spus ca au facut reparatia ar trebui sa aiba rampa de testare frane. Altfel de unde sa stie ca au remediat problema. Mergi din nou la ei cu hartia de la ITP sa iti rezolve problema. Dar atata timp cat nu au o rampa de testare sa fiu sincer nu stiu cum pot garanta lucrarea catre client.
  • Anomar1985

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Agila 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2019

  • Mesaj Privat
Da, cred ca asta este problema. Mai mult ca sigur nu au rampa de testare frana. Ar fi fost normal sa imi zicã cã nu au si sa ma redirectioneze cãtre alt service, dar fiind stare de urgenta si pandemie probabil au vrut sã mai facã niște bani !
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Agila
  3. Agila A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR