Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Cum sa ... ?
  • alladin_allibaba

  • Mesaje scrise: 1,478
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2009 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Apr 2007

  • Mesaj Privat
cum sa activeaza functia RDM la un delco cdr500.am citit discutiile de pe forum dar acolo faceau referire doar la VDO cdr500.acum vreau sa stiu daca DELCO are functia respectiva si in plus chestia aia ca in functie de viteza se modifica si volumul?
apropo....daca ati putea sa ma ajutati si cu un manual pentru acest cd-player v-as fi tare recunoscator
  • Operabilus

  • Mesaje scrise: 786
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Zii sincer daca ai dat un search inainte sau nu Confused
Daca recunosti ca n-ai dat search, iti dau un link de aici din forum unde sunt postate niste linkuri pt mai multe tipuri de sisteme audio instalate in Opeluri, inclusiv cdr500.
Wink

Later edit: ce inseamna RDM?
Treaba cu modificarea volumului in functie de viteza cica este la Delco CDR500, dar la mine inca n-am reusit s-o fac sa mearga, cu manualul in fata Rolling Eyes
  • VS-03-MIC

  • Mesaje scrise: 46
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Astra Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jun 2007

  • Mesaj Privat
alladin_allibaba a scris:cum sa activeaza functia RDM la un delco cdr500.am citit discutiile de pe forum dar acolo faceau referire doar la VDO cdr500.acum vreau sa stiu daca DELCO are functia respectiva si in plus chestia aia ca in functie de viteza se modifica si volumul?
apropo....daca ati putea sa ma ajutati si cu un manual pentru acest cd-player v-as fi tare recunoscator

functia random RDM se activeaza tinand apasat butonul CD pana cand auzi un beep si scrie pe display Random si o sa iti apara jos pe ultimul rand RDM

si apropo o explicatie pentru Operabilus RDM inseamna random care este egal in romana cu aleatoriu adik merg melodiile pe sarite mai pe romaneste nu merg una dupa alta alte detalii despre functii iti spoun eu dai pm si iti spun absolut orice
bafta !
Skip ads

  1. Home
  2. Cum sa ... ?

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR