Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G
  • Isy02

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Sep 2021

  • Mesaj Privat
Salutari, sper ca postez unde trebuie, am si eu o intrebare, ce fel de display e asta si cu ce il pot schimba? Casetofonul original are si loc de pus cartela, am fost la un baiat si a zis ca nu se gasesc deloc dar poate cine si cineva de aici, atasez poza.


MODEL: Astra 2000
MOTOR: Y17DT
  • sebage

  • Mesaje scrise: 2,497
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2019

  • Mesaj Privat
Este un MID pentru CCRT 700 sau i se mai spune (cam impropriu) MID cu functii GSM.
  • Isy02

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Sep 2021

  • Mesaj Privat
Salut, mersi de raspuns, si scuze ca te mai intreb, dar am vreo sansa sa gasesc asa ceva prin dezmembrari sau cineva sa vand asa ceva?
  • ahappyuser

  • Mesaje scrise: 6,674
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Ai sanse sa gasesti la dezmembrari sau la centrele de reciclare masini, ori pe eBay.

Eu am luat unul identic cu al tau de pe eBay. era produs nou si nevandut de multi ani... a tinut 3ani în bord si acum observ ca imi face ceva linii moarte doar pe timp de vara. Cu becuri pe LED si parasolar pe bord vara (deci protejat) insa CHIMIA, bat-o vina... isi spune intotdeauna cuvântul in ceea ce priveste imbatranirea materialelor. Unele imbatranesc lent si frumos, iar altele... ca MID-urile astea de pe Astra G.

Exista panglica de reparatie si oameni care stiu sa o faca, vezi la Publicitate aici pe forum sau eventual pe Internet.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR