Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua
  • Mihair

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Salutare lume!

Numai ce m-am pomenit de curand cu o Astra clasic noua si binenteles, trebuie sa o inmatriculez...Problema e ca nu am timp de umblat din cauza serviciului, care-mi manca si asa tot timpul Rolling Eyes Din cate am inteles exista firme care se ocupa de toata hartogaria asta. Am cautat pe net, insa nu am gasit decat firme din Bucuresti.

Stie cineva de existenta unor firme de inmatriculari prin Arad? Daca exista, cam la cat se ridica comisionul aplicat?

Orice sfat care sa ma ajute sa scap de timpul "pierdut" pentru inmatriculare ar fi mai mult decat binevenit Smile

Multumesc anticipat
  • b28cxh

  • Mesaje scrise: 396
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1992 C18NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jan 2006

  • Mesaj Privat
tarifele la astfel de firme (din ce am mai intrebat in stanga si in dreapta) sunt in medie cam 150-200 RON...si mie tot mi-au zis ca e nevoie de procura etc..ceea ce inseamna alti 50 RON pe la notar...cred ca o solutie ar fi, in limita posibilitatilor, desigur, sa incerci sa convingi un prieten (contra cost desigur) sa alerge putin pt tine, pe baza procurii...si il poti recompensa cu o suma gen 100 RON...si tot iesi mai ieftin decat cu firmele astea.

parerea mea Wink
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR