Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • katalyn

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie:
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Salut!Eu sunt nou pe aici.. Embarassed de astazi ma-m logat..pe clubul opel..si..nu de mult..mi-am akizitionat un opel astra clasic 2..are si ea deabia o saptamana...si cateva zile...si vroiam o sugestie din partea..voastra care va ami pricepeti asa...la sitemele..audio..pt masini...a-si dori sa-mi akizitionez..un Pioneer DEH-P6900IB...CD-player MP3...si o pereke de difuzoare auto..tot de la Pioneer TS-Q172C..am auzit ca se potrivesc...daca se poate si cunoasteti..mai multe..va raog..ajutati-ma si pe mine...cu vreo idee..e ceva bun?.se va auzii bine...?ma refer la calitatea sunetului...asi vrea difuzoarele sa fie si pe partea din fata si partea din spate...va multumesc...mult..daca ma-ti putea..ajuta...!
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
@katalyn, inteleg ca esti nou pe aici, dar asta nu e o scuza sa nu citesti regulamentul, si sa nu il respecti
Asa ca te rog sa:
1- citesti regulamentul
2- modifici numele topicului in ceva relevant
3- editezi mesajul, scriindu-l intr-o forma coerenta, si cat de cat apropiata de forma corecta d.p.d.v. gramatical
  • LEXXX

  • Mesaje scrise: 1,019
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2005

  • Mesaj Privat
Despre HU nu am decat cuvinte de lauda, insa la partea de difuzoare ai putea sa incerci sa iei ceva mai de soi, un sistem pe componente de la Hertz sau MNC, si sa antifonezi nitzel usile cu spuma fonoabsorbanta.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR