Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J
  • AHozoc

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2018 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jun 2019

  • Mesaj Privat
Salutare. Am o intrebare pentru cine se pricepe: am pe masina mea ,OPEL ASTRA J 1,4 TURBO START-STOP,, an fabricatie 2018, montat CD 400 plus . As vrea sa ii pun o navigatie dedicata de la TESLA. Am gasit pe emag o navigatie care estre pentru modele fabricate pana in 2017. Este vorba despre Sistem de Navigatie Tesla pentru Opel Astra J , Wi-Fi, Android,Bluetooth , 10 inch. Se poate gasi aici:
https://www.emag.ro/sistem-d...=tgt_ia_t3_genius

Stie cineva daca se potriveste si daca se schimba usor, fara prea multe cunostinte?
Multumesc anticipat.


MODEL: Astra 2018
MOTOR: B14NET
Skip ads

  • mercere

  • Mesaje scrise: 52
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2019

  • Mesaj Privat
Daca dati click pe rubrica 'intrebari si raspunsuri' de la emag, este cineva care intreaba fix acelasi lucru. Aveti si raspunsul celor care o comercializeaza. O zi frumoasa.
  • fratie

  • Mesaje scrise: 141
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2018 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Aug 2008

  • Mesaj Privat
Salut. Vã recomand sa cautați un sistem tesla ca acesta dar cu 4 GB RAM. Cat despre montaj, nu e așa greu de montat, depinde de fiecare. Dar totuși apleați la un electronist sau un service specializat.
  • AHozoc

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2018 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jun 2019

  • Mesaj Privat
Multumesc mult
Skip ads

  • AHozoc

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2018 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jun 2019

  • Mesaj Privat
As mai avea o intrebare: a mai inlocuit cineva CD 400 plus cu un sistem de navigatie? Eventual cu un Sistem de Navigatie Tesla pentru Opel Astra J , Wi-Fi, Android,Bluetooth , 10 inch. La acesta de pe emag se specifica ca poate fi pus doar la o masina care vine cu navigatie din fabtica. Nu as vrea sa dau 2000 lei si sa nu pot monta sistemul pentru ca lipseste nu stiu ce! Unde pot gasi daca modelul meu a fost pregatit pentru navigatie din fabrica? Teoretic sunt convins ca toate masinile sunt pregatite pentru full options dar doar cele care sunt comandate cu toate optiunile le au asamblate, celelalte doar sunt pregatite si in functie de cererile clientului , li se adauga optiuni.
  • bibu16v

  • Mesaje scrise: 6,497
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 1995 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2016

  • Mesaj Privat
Dacã ai fi citit cu atenție ce ți s-a indicat, scrie negru pe alb, deci clar, cã se pot monta pe orice Astra J, cu sau fãrã navigație....
  • AHozoc

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2018 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jun 2019

  • Mesaj Privat
Am citit cu atentie ce scrie in desciere de pe emag. Reproduc:
Descriere
Compatibil cu :
- Opel Astra J 2010 - 2017

- Vauxhall Astra 2010 - 2017

Sistem compatibil cu modelele care vin echipate cu navigatie din fabrica.
Pentru ultima fraza aveam nevoie de o precizare de la cineva mai priceput dect mine. Studiile mele sunt de alta natura. Multumesc oricum pentru precizari.
  • bibu16v

  • Mesaje scrise: 6,497
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 1995 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2016

  • Mesaj Privat
Nu ești atent...indiferent de pregãtire: ți s-a indicat sã citești secțiunea ”Întrebãri și rãspunsuri”
mercere a scris:Daca dati click pe rubrica 'intrebari si raspunsuri' de la emag, este cineva care intreaba fix acelasi lucru. Aveti si raspunsul celor care o comercializeaza. O zi frumoasa.

Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR