Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J
  • dydi
  • OP
  • 4 mesaje
  • din 04 Mai 2010
  • Astra 2015 B16XER
  • Bucuresti
  • dydi

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2015 B16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Mai 2010

  • Mesaj Privat
Buna ziua,

Si-a instalat cineva tipul asta de multimedia pt Astra J?
Aveti idee daca sunt ok, se merita?
Vreau sa instalez mai mult pt a conecta cu camera front + reverse.


Multumesc


MODEL: Astra 2015
MOTOR: B16XER
Skip ads

  • xxl_cm

  • Mesaje scrise: 735
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2011

  • Mesaj Privat
urasc din toata inima mizeria aia de tableta care a inceput sa apara la toate masinile noi: nu e integrata deloc in bord si arata ca nuca in perete
asa ca nu vad de ce as da bani sa imi pun eu tableta pe bord.
daca luai o navigatie tesla style sa zicem ca as fi fost de acord, ca aia e integrata in bord. dar asta e o mizerie ca aspect
  • M1568

  • Mesaje scrise: 49
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2024

  • Mesaj Privat
Salut! Eu am un Opel Agila si chiar vara asta mi-am pus pe el navigatie. E foarte faina si utila si eu zic ca merita (nu am luat chiar ca in imaine dar are aceleasi functii, deci sunt cam la fel). Baiatul meu, de fiecare data cand merg cu masina deschide pe tableta asta youtube-ul si pune ce melodia vrea. Eu zic ca se merita... A mea nu are camera dar tot e buna( avea camera cand am luat-o dar nu am mai montat-o ca sa nu ma complic, oricum opelul agila e micut si nu am nevoie de camera)...
Cumpara-ti daca vrei si bucurate de ea! Succesuri!
  • dydi
  • OP
  • 4 mesaje
  • din 04 Mai 2010
  • Astra 2015 B16XER
  • Bucuresti
  • dydi

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2015 B16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Mai 2010

  • Mesaj Privat
xxl_cm a scris:urasc din toata inima mizeria aia de tableta care a inceput sa apara la toate masinile noi: nu e integrata deloc in bord si arata ca nuca in perete
asa ca nu vad de ce as da bani sa imi pun eu tableta pe bord.
daca luai o navigatie tesla style sa zicem ca as fi fost de acord, ca aia e integrata in bord. dar asta e o mizerie ca aspect


Personal nici mie nu-mi place tendinta producatorilor auto de a arunca o tableta pe bord si gata au rezolvat bordul, inclusiv Dacia s-au aliniat la trandul asta
Dar parca totusi acea tableta se potriveste mai bine la Astra J decat o tableta tesla in care ar trebui sa dispara toate butoanele din zona centrala a bordului.
Legat de mizerii avand in vedere ca toate sunt chinezarii, d'aia incerc sa aflu mai multe pareri inainte sa fac achizitia.
In ceea ce priveste fabletele tesla am vazut multe cazuri in care nu sunt fiabile deloc iar in mai putin de 1 an utilizatorii s-au intors la cele din fabrica.
Skip ads

  • dydi
  • OP
  • 4 mesaje
  • din 04 Mai 2010
  • Astra 2015 B16XER
  • Bucuresti
  • dydi

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2015 B16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Mai 2010

  • Mesaj Privat
M1568 a scris:Salut! Eu am un Opel Agila si chiar vara asta mi-am pus pe el navigatie. E foarte faina si utila si eu zic ca merita (nu am luat chiar ca in imaine dar are aceleasi functii, deci sunt cam la fel). Baiatul meu, de fiecare data cand merg cu masina deschide pe tableta asta youtube-ul si pune ce melodia vrea. Eu zic ca se merita... A mea nu are camera dar tot e buna( avea camera cand am luat-o dar nu am mai montat-o ca sa nu ma complic, oricum opelul agila e micut si nu am nevoie de camera)...
Cumpara-ti daca vrei si bucurate de ea! Succesuri!


Merci frumos pt raspuns!
Din review-uri am obs. ca ar trebui un procesor de minim 4Gb ram ca sa se miste bine.
  • bobilu

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2013 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Nov 2019

  • Mesaj Privat
Salut. Am pus pe masina mea o navigatie (are 4GB ram si 4G) chinezarie si merge impecabil. Daca te intereseaza, da-mi un semn.

Aditional are si 2 camere fata si spate.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR