Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • gabyzaietz

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jul 2007

  • Mesaj Privat
un nebun mi-a zburat oglinda din stânga.E electricã ºi încãlzitã.Unde gasesc ºi cam cît costã(noua sau second)?
Skip ads

  • andrei006

  • Mesaje scrise: 897
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mar 2006

  • Mesaj Privat
oglinda stanga am avut-o si eu. cand m-am uitat pe deviz am ramas socat. sticla de oglinda 380ron, capcu ala de plastic 98ron, bratul cu motoras 450 ron cu aproximatie. Astea sunt preturile de reprezentanta. Eu am reparat-o pe casco si nu prea m-a interesat pretul.
Probabil ca daca le iei din alta parte iesi mult mai ieftin.
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
sticla incalzia si asferica, 70 roni. La magazin de bun simt. Ca sa ai un ordin de marime.
  • gabyzaietz

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Mulþumesc prieteni!Mi-aº dori si alte mesaje, poate ceva mai concrete referitor la achizitionarea unei oglinzi.
Skip ads

  • livcro

  • Mesaje scrise: 4,539
  • Locatie: SIBIU-RM. VALCEA
  • Masina: Grandland X 2018 D20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jul 2005

  • Mesaj Privat
Vezi la Autonet. Dar trebuie sa ai firma ca sa iei de la ei..fac distributie numa la firme. In Sibiu multe magazine de piese auto en detail iau piese de la ei..si le vand la preturi umflate amaratilor neinformati.
  • utzag

  • Mesaje scrise: 24
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2007

  • Mesaj Privat
ai casco? recomand! eu tot ce avariez trec urgent pe casco si n-am treaba Very Happy
  • gabyzaietz

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Prieteni,v-am cerut sfaturi legat de achizitionarea unei oglinzi.Ei bine,am gasit,ºi chiar la un preþ rezonabil:170RON noua ,cu incalzire ºi electric.Mai trebuie doar vopsita si instalata (sau invers).In tot cazul, mulþumesc pentru sfaturi ºi cine are nevoie de o informatie ,îi stau la dispozitie.
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
pai tu ai cerut sfaturi la achizitionarea unor oglinzi. Ti s-a raspuns, cu preturi pentru diverse componente ale acelei oglinzi, ca sa iti poti da seama da ca cei de la magazin vor sa te traga in piept. Impresia mea e ca nu ai foat multumit. Ce fel de sfaturi te asteptai sa primesti, tinand cont si de faptul ca nici macar nu ai facut efortul de a-ti specifica locatia in profil, ca sa te poata directiona lumea la un magazin anume?
  • gabyzaietz

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Scuze,am fost înteles greºit.Mã bucurã enorm faptul cã membrii forumului au acordat atentie solicitarii mele si le mulþumesc inca odatã.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR