Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • Corneliu Panait

  • Mesaje scrise: 276
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Zafira 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Opinii?
[/img]
Skip ads

  • VectraDTI

  • Mesaje scrise: 685
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Este cel mai potrivit pt Opel atat pentru ca are iluminare pe portocaliu cat si pentru ca exista adaptor pentru comenzile de volan si displayul din bord.
Are si un raport calitate/pret f bun insa vestea proasta e ca daca il gasesti pe la 200-250 E, mai trebuie sa dai inca 100-150 E numai pe adaptor.
offtopic : este exact ceea ce vroiam eu sa iau pana sa iau cd-ul de la tine.
  • Corneliu Panait

  • Mesaje scrise: 276
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Zafira 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Sorine, eu l-am cumparat duminica de la MediaGalaxy cu 6.499.000lei. L-am montat si se aude al draku de bine cu boxele originale. Cum facem sa ne intalnim pentru a ne termina "afecerile"?
  • VectraDTI

  • Mesaje scrise: 685
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Cu prima okazie cand vi in Buc sau cu prima okazie cand vin eu in Cta...sau pot sa ti-l trimit prin posta, dar mi-e sa nu se sparga pe drum.
Skip ads

  • Corneliu Panait

  • Mesaje scrise: 276
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Zafira 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2004

  • Mesaj Privat
OK, ne auzim la un telefon. Referitor la Alpine, pot sa spun ca sunt chiar incantat de cum se aude in masina. Bass profund, inalte clare, fara distorsiuni, sunet curat ... misto. Pacat ca n-am tweetere in usile din spate. Stie cineva de unde pot sa gasesc asa ceva pentru Astra G? M-ar interesa in mod special cele originale.
  • malex

  • Mesaje scrise: 101
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Corneliu, e compatibil cu afisajul din bord? Adica, da vreo informatie acolo?

Multumesc
  • Corneliu Panait

  • Mesaje scrise: 276
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Zafira 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Trebuie un adaptor de display care costa 100 Euro la dealer Alpine. Daca vrei sa afiseze si data pe display, trebuie sa intrerupi firul albastru de la alimentarea antenei electrice. Daca pui adaptor pt display, atunci legi firul la loc si iti afiseaza RDS si informatii de la CD. Pana acum nu am cumparat adaptor pentru ca m-am obisnuit asa. Sincer, cu 100 Euro as cumpara boxe adevarate, mi-a ramas gandul la o pereche DLS de 16.5 pentru spate. Mai multe detalii la www.dls.se, merita toti banii, boxe adevarate, pret superbun. Le recomand celor care vor sound adevarat. Sunt aduse in Romania prin Oma Alarm Bucuresti www.omaalarm.ro
  • Forbes

  • Mesaje scrise: 188
  • Locatie: BUCALE
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jul 2005

  • Mesaj Privat
Salutare!Am si eu comandata un opel astra classic de 1.4 twinport.Acum pana vine vreau sa termin si cu ultimile detalii adica alarma si casetofonul.Cu alarma am cam rezolvat si a mai ramas MUZICAAA Smile .Prima intrebare ce boxe exact sunt pe fata ? Ma intereseaza mai ales puterea lor maxima ptr ca momentan ma indrept spre un RCD Alpine 9853/9851 ca are 4x50w.Ce parere aveti de acest Rcd ??Stiu ca nu e compatibil cu afisajul si nici nu vreau sa iau adaptor ptr ca ajunge display-ul lui.Inca la boxw ,cel putin alea pe spate, nu m-am hotarat unii zic alpine altii jbl, infinity, e greu de ales..Astept niste propuneri, eventual si cu modelul exact ca sa pot se le ascult ...Thks!!!
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR