Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • vavarita

  • Mesaje scrise: 28
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia Sports Tourer 2011
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2007

  • Mesaj Privat
am si eu o problema..........mi-am luat un opel astra f din 1992 si in spate la portbagaj nu are chestia aia care il acopera.......nu stiu cum ii zice........dar se vede din masina in portbagaj si nu-mi place.......daca are cineva de vanzare.......sau stie unde pot gasi.......astept raspuns
mersi
Skip ads

  • nonea

  • Mesaje scrise: 1,098
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Astra 1992 c14nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Dec 2006

  • Mesaj Privat
incearca pe la dezmembrari...desi nu prea ai sanse. merge si o placa din mdf (pal usor) taiata la dimensiuni si imbracata. arata aproape bie si iti poti pune si boxe pe ea. bafta
  • AdamOpel

  • Mesaje scrise: 1,015
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Nov 2006

  • Mesaj Privat
dar ce masina ai?
daca e combi nu ai sa reusesti.... cu pal nu poti acoperi intreg porbagajul,ca nu vei putea pune in ea prea multe.
cel original se culiseaza si este prins pe role.
la hatchback altfel stau lucrurile si se poate utiliza pal,il poti lua in mai multe nuante si nici nu trebuie imbracat ca arata frumos si asa.
original cam greu ai sa gasesti.
  • @dyS

  • Mesaje scrise: 747
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1995 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2005

  • Mesaj Privat
vavarita a scris:.............si in spate la portbagaj nu are chestia aia care il acopera.......nu stiu cum ii zice........dar se vede din masina in portbagaj si nu-mi place.......daca are cineva de vanzare.......sau stie unde pot gasi............
mersi


Polita se numeste din cate stiu eu; o sa ma intersez pe la dezmembrari, tot am drum pe acolo; masina e hatch sau caravan?
Skip ads

  • vavarita

  • Mesaje scrise: 28
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia Sports Tourer 2011
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2007

  • Mesaj Privat
@dyS a scris:
vavarita a scris:.............si in spate la portbagaj nu are chestia aia care il acopera.......nu stiu cum ii zice........dar se vede din masina in portbagaj si nu-mi place.......daca are cineva de vanzare.......sau stie unde pot gasi............
mersi


Polita se numeste din cate stiu eu; o sa ma intersez pe la dezmembrari, tot am drum pe acolo; masina e hatch sau caravan?


masina e hatch
  • nonea

  • Mesaje scrise: 1,098
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Astra 1992 c14nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Dec 2006

  • Mesaj Privat
@Adys...sa-mi zici si mie cu cat ai gasit polita de hatch..if...asa inrormativ ma intereseaza. ms mult
  • vavarita

  • Mesaje scrise: 28
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia Sports Tourer 2011
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2007

  • Mesaj Privat
n-a mai aflat nimeni nimic despre polita pt astra f hatch?
  • mctoto

  • Mesaje scrise: 1,846
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1993 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2006

  • Mesaj Privat
mai bine iti faci unul ca de gasit mai greu
  • randomm

  • Mesaje scrise: 153
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Si mie imi lipseste polita de la portbagaj, pe la dezmembrari in Iasi nu am gasit.... Mai este vreun user din Iasi care sa aiba Astra G hatch sa pot lua o matrita dupa care sa tai in PAL/MDF? Chiar daca nu e originala, macar sa o fac la dimensiuni, sa nu ma zdrangane la gropi.
  • bogdan23

  • Mesaje scrise: 131
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 1994 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Salut. Randomm, incearca la dezmembrari spre Tomesti. Eu am caravan si am gasit acea polita. De fapt am vb cu seful de acolo si mi-a adus. Trebuie sa vb cu el si te ajuta. Bafta
  • randomm

  • Mesaje scrise: 153
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2007

  • Mesaj Privat
@bogdan23 imi poti da mai multe informatii unde in drum spre Tomesti? Era la un moment dat un centru de dezmembrari pe care nu l-am mai gasit si la un altul mi-au spus ca nu au asa ceva. M-ar mai interesa si cat ai dat tu pe polita ta, sa nu ma jupoaie de viu, in cazul in care imi spune ca poate aduce.
  • bogdan23

  • Mesaje scrise: 131
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 1994 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Dec 2006

  • Mesaj Privat
eu am dat pe a mea 1,5 mil. Cu tot cu sine si alte minuni. Dar eu am caravan.la tine trebuie sa fie mai ieftin.
Cat despre locatie, mai bine te duci la podu de piatra acolo pe unde vii de pe splai bahlui.
Ala din Tomesti e depozitul lor. Te duci acolo si ceri numarul de telefon al patronului. Vorbesti cu el si te rezolva.
Cu mine a fost super de treaba. bafta
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR