Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett
  • kokaine'car

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Kadett 1985
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Feb 2008

  • Mesaj Privat
salut fratilor caut de ceva timp semnalizatoare transparente, ale mele sunt portocalii, si vreau transparente, daca ma poate ajuta cineva, cu o pereche, le cumpar orice, si daca ma puteti ajuta cu inca o problema: am fost la un mecanic in urma cu 3 sapt ca aveam probleme cu masina, mi se sparsese pompa de apa s-a rupt cureaua de distributie , garnitura de chiuloasa supapa de evacuare, si lea facut "marele mecanic" dar a umblat la carburtor si sigurante, de ce nu stiu, carburatorul am fost la niste baieti care se ocupa cu asa ceva si mi la reglat dar problema sunt sigurantele mi lea dat peste cap nu stiu cum sa va spun, pozitiile imi merg dar nu imi merge faza scurta pe nici unu din faruri, faza lunga merge doar pe stanga, si aeroterma aia cand merge cand nu merge, o fi de la sigurante ?....mi'am luat un set de sigurante dar nush cu sa le pun....o schita ceva daca aveti m'ar ajuta foarte mult sau un sfat orice, precizez ca am un kadett din '85, 2/3 usi, 1,3, benzina. Ms mult baieti
  • patratelyo

  • Mesaje scrise: 36
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Kadett 1987
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Sep 2008

  • Mesaj Privat
pentru semnalizatoare intra pe autokarma si inregistreaza masina si gasesti acolo semnalizatoare transparente iar sigurantele le pui dupa schema de la panoul de sigurante din stanga soferului daca il mai ai.eu asa le-am inlocuit pe toate scrie pe el si valoare si gurantei si pt ce e.bafta multa si spor la munca Very Happy
  • yceboi

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Apr 2008

  • Mesaj Privat
vezi panou sigurante,scris aici la kadett si mai era tot pe forumul asta,tot tabloul cu sigurante
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR