Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • kapp

  • Mesaje scrise: 361
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2000 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Mai nou cand vrei sa cumperi o masina noua, nu ai nevoie decat de buletin si permis si iti iei masina..
MAsina ramane pe numele lor normal pana cand o achiti integral si in caz ca intarzii cu o rata mai mult de o luna iti confisca masina.
A facut cineva treaba asta pana acum?
Nu prea imi inspirta suta la suta siguranta firmele astea de leasing mai fara un renume sau ceva, ca anul trecut au fost cazuri cand firme de leasing au dat faliment si atunci oamenii si au pierdut masinile. (nu e sursa 100% sigura)
  • serj
  • **
  • 66 mesaje
  • din 17 Jun 2007
  • Vectra 1992 C16NZ
  • Bistrita-Nasaud
  • serj

  • Mesaje scrise: 66
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Vectra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2007

  • Mesaj Privat
am auzit de firme de acest gen(doar cu buletinul). omul a achitat integral si nu a mai gasit pe nimeni de la "firma " respectiva. asa ca a ramas fara acte.
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Cine se duce sa faca leasing doar cu buletinul? Un om care nu are venituri fixe si nici o situatie materiala extraordinara.
Cine este predispus la imposibilitatea platii unei rate, macar pentru o luna? Acelasi om.
So, se adreseaza unui anumit tip de om... de la care poate lua masina cu prima ocazie.
  • Mr.hat

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
O fii oare tot patronul de la Autopres ? Very Happy a venit sa mai ciuculeasca ceva , eu unul nu as avea incredere in firmele care promit marea cu sarea , nimeni nu face ceva doar de dragul de a te ajuta .
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR