Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
Parerea mea e cam asa....sa dam inainte cu 25 de persoane care sa dea cam 200k pentru stickere si sa putem demara afacerea.....cu banii astia putem face cele 200 de stickere sau cate au zis ca ies si dupa le putem trimite si in tara.....in plus vom putea sa le postam si pe masini sa vada tot romanu' cum a iesit... Razz

Eu zic k ar fi cel mai bine asa decat sa stam sa trimita slick de ex. banii din ploiesti sau arthuro din bacau....astea se pot face si dupa:wink:

Deci care sunt aia 25 care sa accepte provocarea ma intreb eu..Rolling Eyes
Skip ads

  • Corvin

  • Mesaje scrise: 193
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2005

  • Mesaj Privat
Florinike, Corvin, Maiandrei, B90Nos, VectraTDI, Zafirul, RobertGSI, Inginerul, Chiciuc,Madan,8mistique.... astia is primii care imi vin in minte si pe care cred ca ne putem baza
Sa ma insel oare ?
Hai repede restul de 14... minim !
  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
malex, miki , mircea KDT ,b89gsi ,tonescug ,ktegorica, florin, kata ,remunrs ei cel putin sunt din Buc si au participat la cel putin una din cele 2 intalniri organizate de aici....

Mai caut persoane din buc si revin...Razz


later edit:tot din buc sunt si urmatorii:sezran ,io, eu ,rivo, kappy ,Dni ,
AND (Mr. Green) rezare ,adyp2003 ,catalin e ,alecs....

Din toti acestia cei care sunt interesati pot posta un mesaj evevntual o sa trimitem noi un PM la fiecare....dar totusi se pot vedea cel putin 25 useri activi in luna aprilie care sa fie din Bucuresti...cu alte cuvinte... Idea merge planul Wink


Ultima modificare facuta de florinike la Lun 25 Apr, 2005 10:23 pm
  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
Stau si citesc de mult posturile voastre si ma minunez. Frate chiar nu aveti ce face sa va cumparati abtibilde sa le lipiti pe masini care mai de care cu idei despre cum sa le faceti ( asta e bun ) dar nu credeti ca initiativa stickerelor ar fi trebuit sa o ia administratorii site-ului (forum in cazul nostru). Parerea mea e ca daca il cumperi si ti-l lipesti tu singur acolo n-are nici un farmec si sincer mi se pare o copilarie cu toate ca printre cei enumerati mai sus sunt cativa destul de maturi.

NU VREAU SA JIGNESC PE NIMENI !!! SI IMI CER SCUZE DACA AM FACUT-O
Skip ads

  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
@arthuro-nu jignesti pe nimeni si nici nu deranjezi pe nimeni cu parerea ta....e doar a ta.....in schimb iti dai seama cum ar fi sa ai necazuri si sa te intalnesti cu unu pe drum care sa vada sigla si sa se opreasca....

EU unu nu am facut pana acuma o pana si in cazu in care s-ar intampla iti dai seama ca as fi mai praf....dar daca m-ar vedea unul care sta pe forum sa zica ba uite ...tre sa faci asa si sa bagi asta acolo si sa.....ar fi altceva.....

Si in plus oamenii aia maturi de care ai zis tu au mers cu noi la gratar ...au venit la intalnire si au aratat ca le pasa.......

PS:ma ofer sa lipesc eu stickerele ....ca sa nu le lipeasca nimeni singuri...cu manuta lor....asa ca cine vrea ii stau la dispozitie... Cool Laughing Twisted Evil
  • Mr.hat

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
apropo care varianta de stickere a ramas pana la urma ??? nu de interior sau exterior , ma refer la forma grafica ?Smile

florinike a scris:...asa ca cine vrea ii stau la dispozitie... Cool Laughing Twisted Evil


florinike te astept la cj sa mii le lipesti si mie Laughing Laughing
  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
au venit cei din buc. probabil pt. ca poate as fi venit si eu dar nu stiu care ar merge 340 km pentru gratar. am mai spus e parerea mea s nu vreau sa jignesc. Nu sunt anti sticker a nu se intelege gresit .Cand adminii au impartit cateva daca te uiti in interiorul threadului respectiv ( adik acesta : https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=318 ) ai sa vezi ca am cerut si eu la fel ca ceilalti care au mai vrut, dar se pare ca cerintele noastre au ramas fara ecou Smile
  • VectraDTI

  • Mesaje scrise: 685
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Pai pana la urma le facem de interior sau de exterior?
Eu votez pentru interior.
Hai, hotarati-va repede, pana nu bag benzina de aia 200k !
Skip ads

  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
S-a hotarat ca vor fi de exterior deoarece sunt mai economice si sunt mai accesibile unii avand si folie... Wink
  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
arthurro a scris:Stau si citesc de mult posturile voastre si ma minunez. Frate chiar nu aveti ce face sa va cumparati abtibilde sa le lipiti pe masini care mai de care cu idei despre cum sa le faceti ( asta e bun ) dar nu credeti ca initiativa stickerelor ar fi trebuit sa o ia administratorii site-ului (forum in cazul nostru). Parerea mea e ca daca il cumperi si ti-l lipesti tu singur acolo n-are nici un farmec si sincer mi se pare o copilarie cu toate ca printre cei enumerati mai sus sunt cativa destul de maturi.

NU VREAU SA JIGNESC PE NIMENI !!! SI IMI CER SCUZE DACA AM FACUT-O

Daca ai fi citit tot topicul nu ai mai fi fost asa de vehement, daca tu consideri ca INITIATIVA = COPILARIE este fix treaba ta. Eu unul mi-as dori sa fie cat mai multi cei care sa vina cu astfel de initiative, sunt cativa care au facut ceva in a sprijini aceasta initiativa, drept pentru care merita tot respectul nostru.
  • eu
  • ***
  • 712 mesaje
  • din 15 Jun 2004
  • Astra 2006 Z16XEP
  • Bucuresti
  • eu

  • Mesaje scrise: 712
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2004

  • Mesaj Privat
Contati si pe mine printre cei care contribuie la realizarea stikerelor. N-am venit la intalniri pana acum pentru ca nu am putut din cauza serviciului, dar va puteti baza si pe mine.
  • zafirul

  • Mesaje scrise: 1,444
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2004

  • Mesaj Privat
arthurro
nu cred c-ai jignit (doar citiva-poate sa se fi simtit atinsi..)
ideea e ca fiecare dintre noi vrea sa iasa putin in evidenta cu ceva... mergind la extrem sint unii care ies in evidenta cu ghiuluri, cu lanturi groase de aur, cu ML-uri, cu telefoane bengoase, cu blonde traznet linga ei (linga burtica lor mai degraba) etc...
noi vrem sa ne extragem din multime cu o biata bucatica de 10x11 cm... discreta as spune eu....
si daca te uiti totusi ca asta e un topic foarte consistent ai sa vezi ca sint multi care vor asta... nu numai din Buc.; oricum fiecare are dreptul la parerea sa asa ca -repet- intrucit e un forum civilizat nu vad de ce s-ar fi suparat cineva pt postul tau...

daca o sa fac niste tricouri si sepci misto, (sintem in studiu si cu treaba asta) te-ai baga?....
Skip ads

  • Thanatos

  • Mesaje scrise: 1,108
  • Locatie: constanta - dk
  • Masina: Vectra 2000 X18XE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2004

  • Mesaj Privat
arthuro n'a citit tot threadul, altfel nu vad ce ar avea impotriva. din partea adminilor nu cred ca tre sa asteptam prea multe. bine ca merge situl.

initiativa e buna, si regret ca nu pot si eu sa ma bucur de treaba asta. oricum, urmaresc rezultatul. succes
  • zafirul

  • Mesaje scrise: 1,444
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2004

  • Mesaj Privat
de ce, n-ajunge DHL'u la tine?? Mr. Green
sau de fapt nu ti-ai pune si tu sticker pe masina... he he he
  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Ideea este sa se bucure toti membrii forumului de orice initiativa, sper ca vom gasi noi o solutie sa ajunga si la ceilalti care nu sunt din zona (Buc.)
De ex. chciuc poate sa ia mai multe cu el la Craiova daca vor fi gata in timp util sa distribuie si celor interesati din zona respectiva...
  • Alecs
  • *
  • 20 mesaje
  • din 22 Apr 2005
  • Astra 2000 x20DTL
  • Bucuresti - Bacau
  • Alecs

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Bucuresti - Bacau
  • Masina: Astra 2000 x20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2005

  • Mesaj Privat
eu pot duce la Bacau saptamana viitoare daca vrea cineva
  • pratmin

  • Mesaje scrise: 401
  • Locatie: Comanesti
  • Masina: Agila 2002 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Alecs a scris:eu pot duce la Bacau saptamana viitoare daca vrea cineva

Eu sunt din Comanesti, poate facem cumva sa ne intalnim. Da, vreau si eu, indiferent daca e pentru exterior sau interior.
Da-mi un PM daca se confirma.
  • Alecs
  • *
  • 20 mesaje
  • din 22 Apr 2005
  • Astra 2000 x20DTL
  • Bucuresti - Bacau
  • Alecs

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Bucuresti - Bacau
  • Masina: Astra 2000 x20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2005

  • Mesaj Privat
pai dati-mi pm care vreti si le iau eu si vi le aduc saptamana viitoare..
  • zafirul

  • Mesaje scrise: 1,444
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2004

  • Mesaj Privat
bre' da vorbishi inainte cu astra-nos sa vezi daca-s gata????
  • Alecs
  • *
  • 20 mesaje
  • din 22 Apr 2005
  • Astra 2000 x20DTL
  • Bucuresti - Bacau
  • Alecs

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Bucuresti - Bacau
  • Masina: Astra 2000 x20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2005

  • Mesaj Privat
n-am vb nimic.. daca-s gata le aduc, daca nu, nu..
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR