Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • dalex21ro

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Braila
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Axa cu came?Ai verificat cu micrometrul inaltimea si diametrul camelor sa corespunda cu cotele din manualul de reparatie?Ai verificat pastilele de culbutori?Canalele de ungere din motor?
  • ralu_bestia2000

  • Mesaje scrise: 210
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1997 C20XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2007

  • Mesaj Privat
dalex21ro a scris:Axa cu came?Ai verificat cu micrometrul inaltimea si diametrul camelor sa corespunda cu cotele din manualul de reparatie?Ai verificat pastilele de culbutori?Canalele de ungere din motor?



Le-am verificat pe toate......nu stiu ce ar mai putea fi....ma gandesc ca poate sunt tachetii defecti din fabrica......altceva....nu prea are ce sa mai fie.........o sa o duc si in alta parte......poate nu au verificat aia foarte bine......mersi mult!
  • ralu_bestia2000

  • Mesaje scrise: 210
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1997 C20XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2007

  • Mesaj Privat
erau tachetii defecti din fabrica......intr-un final cumparasem si chiuloasa doar k sa taca. Am luat tachetii de la chiuloasa pe care am cumparat-o si care a venit cu tacheti cu tot....si a tacut in sfarsit
merci pentru sugestii

ralu_bestia2000 a scris:
dalex21ro a scris:Axa cu came?Ai verificat cu micrometrul inaltimea si diametrul camelor sa corespunda cu cotele din manualul de reparatie?Ai verificat pastilele de culbutori?Canalele de ungere din motor?



Le-am verificat pe toate......nu stiu ce ar mai putea fi....ma gandesc ca poate sunt tachetii defecti din fabrica......altceva....nu prea are ce sa mai fie.........o sa o duc si in alta parte......poate nu au verificat aia foarte bine......mersi mult!

Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR