Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Stiri / Noutati
  • Cali...nV6

  • Mesaje scrise: 519
  • Locatie: Cluj-Napoca
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Apr 2004

  • Mesaj Privat
KO Racing organizeaza Sambata, 9 aprilie incepand cu orele 21(participantii), 22:30(spectatorii), curse de masini si motociclete pe Aeroportul International Cluj. Dupa 23 : 15 NU se mai fac inscrieri.

MODIFICAREA A FOST EFECTUATA DATORITA ZBORURILOR
PRETURILE :

bilet intrare 70 000 , sub 14 ani intrare libera
300 000 / masina
200 000 d-ne domnisoare si participanti din afara jud Cluj

Grupele (CP)
A1 1 65
A 66 90
B 90 130
C 131 160
D 161 200
E 201 250
F 251 300
G 301 350
H peste 350

Ko speciala - la liber.

Masinile/Motocicletele pana la 90 cp alearga pe o dist de 400m , restul categoriilor vor alerga pe 900m .

Inscrierile se fac pe aeroport la intrarea secundara (300 m de la intrarea principala spre Apahida incepand cu orele 21.


Acte necesare:
permis de conducere/ carte identitate
talon autoturism
asigurare RCA
este valabil si pt autoturismele si moto neinmatriculate in RO .
  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Suna interesant, o cursa de masini noaptea... daca ne-am strange mai multi cred ca ar merita o vizita pana la Cj. cu plecare de sambata dimineata din Buc.
  • Mr.hat

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
" Este prima cursa legala din Romania organizata pe timpul noptii si prima cursa legala din judetul Cluj. Prima etapa este programata duminica, 10 aprilie, restul etapelor fiind organizate....." Monitorul de Cluj Smile deci ii duminica nu sambata , cred

fals ce scriu astia de la monitoru , cursa ii sambata dupa cum am mai auzit din mai multe parti , sper sa merite banii Smile nu ca ar fi multi 70 de mii da sa vad si yo ceva masini la treaba , ca prin centru ..... mai bine nu te uiti in stanga si-n dreapta:D
  • Mr.hat

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
am fost sambata seara la aeroport , dar sincer sa fiu a fost naspa , bine ca nu am dat banii pe bilet ca ..... oricum de platit au platit f putini , restul au rupt poarta din cate am inteles. Lume a fost garla , masini garla , linii vreo 3 Very Happy , nu s-a tinut din cauza multimii care nu respectatu perimetru de protectie asa ca .... naspa
  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Sincer, nu ii inteleg pe oamenii astia... am fost de mai multe ori sa vad liniute de fiecare data au fost probleme cauzate de necivilizati sau neafirmati. Ce sa zic, tot respectul pentru cei de la LR ca au adus Jandarmeria sa-i asiste.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Stiri / Noutati

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR