Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • PEMEX

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Botosani
  • Masina: GT 2009
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jun 2007

  • Mesaj Privat
In conditiile in care sunt amenintat de un moderator ca Popescu iulian ,pe nedrept, am decis sa nu mai intru pe acest site pana ceilalti moderatori nu vor lua o atitudine! Un moderator nu este pentru a ameninta userii PE NEDREPT!

"PEMEX termin-o cu jignirile la adresa membrilor acestui forum. Daca ai ceva de spus pertinent fa-o, dar lasa caterinca caci nu are rost sa aglomerezi serverul cu gargara de 2 lei. Considera mesajul asta ca pe un avertisment." Popescu Iulian

Tin sa spun ca nu am jignit pe nimeni, nu am insultat pe nimeni.daca cineva s-a simtit jignit , imi cer scuze, dar nu isi poate permite sa ma ameninte unu ca Popescu Iulian! Tin sa las la atitudinea dvs. daca am fost amenitat pe drept sau nedrept.
Skip ads

  • Cristi_C

  • Mesaje scrise: 741
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2003 z18xe + z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Noroc ca nu ai scris in topic MAIANDREI, ca faceam infarct la ora unu noaptea. Very Happy Na, pai dupa randul lui @maiandrei, a venit randul si lui @iulian sa aiba un topic al lui. Very Happy
@Pemex sincer, citeam topicul tau de la "vanzari" si crede-ma ca nu asa se scrie pe un forum. Din punctul meu de vedere ai jignit prin afirmatiile puerile, adica de 2 LEI.
Eu daca eram moderator nu te mai amenintam. Anyway, ar trebui sa citesti mai multe topicuri ca sa vezi cum merge treaba pe aici, si mai ales ce limbaj se foloseste.
Dar acuma e tarziu si iti doresc numai bine.
  • sam_mntn

  • Mesaje scrise: 317
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 1996 C12NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Eu m-am uitat in mesajele lui PEMEX, si sincer nu am vazut vreo ofensa la adresa vreunui membru, si si daca ar fi fost asa, oricum nu-i normal sa i-se trimita un asemenea pm, atat de dur, in conditiile in care mai jignitoare mi-s-a parut faza cu "gargara de 2 lei" Nu e normal, pentru ca au fost unii mai "needucati" pe forum sa-i tratam pe toti ca pe niste suspecti, asta se intampla numai la club-urile(discotecile) de prost gust unde iti baga bodyguarzii mana in geanta, mai sa o scoata pe partea cealalta, suspectandu-te ca cine stie ce oi avea inauntru. Eu de asta eu nu mai merg asa des in cluburi, nu determinati si forumistii sa ia aceeasi atitudine fata de clubopel.com!

Mentionez ca nu am nimic cu nimeni, si sunt absolut neutru in ceea ce priveste membrii, am vrut doar sa spun o parere. Din nou imi cer scuze daca am ofensat pe cineva!
  • Cristi_C

  • Mesaje scrise: 741
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2003 z18xe + z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Se pare ca nu stii despre ce vorbim aici.
Nu este vorba de nici un PM, este vorba de:

https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=17476

Omu i-a a zis de fata cu toti, nu pe pm ca sa se ascunda. Si sincer sunt deacord cu el. Plus ca plempex nu avea 2 posturi, avea 60.
Una la mana, plempex s-a bagat peste topicul omului, si a doua la mana plempex a spus asta:
"Va pot aduce o gramada de astfel de passat, dar banuesc ca nu aveti banuti sa le cumparati.Poate numai din alocatie ."
Eu ma simt jignit pentru ca poate am 6 mi euro sa dau pe un passat din 2003 adus de plempex, si iti zic eu ca nu din alocatie as avea banii, ca aia nu mai am de un deceniu. Si cu asta am terminat in topicul asta, il las pe @iulian sa se bucure de el, cum de altfel se bucura toti moderatorii nostri de cate un topic "personal". Very Happy

PS: HA HA, ce tare e titlul, deja vad un popescu iulian imbracat ca john wayne cu un pistol in mana, si plempex la 2 metri de el amenintat fiind de pistolul care impune atata incredere.
Skip ads

  • sam_mntn

  • Mesaje scrise: 317
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 1996 C12NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Cristi_C a scris:Se pare ca nu stii despre ce vorbim aici.
Nu este vorba de nici un PM, este vorba[...].

O fi mesaj public, si nu pm, dar esenta mesajului lui Iulian nu se schimba! El reprezinta forumul, si ar trebui sa fie mai... diplomat!Wink
  • Cristi_C

  • Mesaje scrise: 741
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2003 z18xe + z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Cand ziceam ca nu stii ce vorbim, ma refeream la intreaga discutie, nu la pm sau discutie libera.
Si moderatorii nu reprezinta forumul, NOI toti reprezentam forumul, limbajul nostru, stilul nostru si tot asa. Ei sunt pusi sa aiba grija de conduita lucrurilor, ca peste tot. Si pana acuma e foarte bine si sper sa ramana tot asa. Esenta mesajului lui Iulian este adevarul.
  • sam_mntn

  • Mesaje scrise: 317
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 1996 C12NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Nu ma contrazic cu tine, ai perfecta dreptate, cineva trebuie sa fie "in charge of equality" am spus doar ca adevarul putea fi pus in vedere intr-un mod mai "usor de inghitit", poate asa nici pemex nu ar mai fi fost nemultumit, si toata lumea "pleca acasa" multumita. Este foarte bine oricum, ca sesizati lucrurile care va deranjeaza, pe alte forum-uri este teroare... Si aici nu pot sa nu aduc in discutie forum BMW Laughing

Cam atat vroiam sa mai zic, cristi_c Wink

Ps: Cand am spus ca reprezinta forumul, m-am referit la nivel intern, nu ca ansamblu; In ideea in care el este reprezentant al forumului, fiind moderator Razz
  • Slick

  • Mesaje scrise: 1,319
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2004

  • Mesaj Privat
PEMEX grow up man !
iulian a zis "avertisment", ia inlocuieste tu titlu topicului cu "am fost avertizat de un moderator" sa vedem cum suna dup-aia.
Skip ads

  • maiandrei

  • Mesaje scrise: 4,711
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Pemex, incearca sa faci diferenta intre avertisment si amenintare.
Daca vrei sa faci parte din aceasta comunitate, trebuie sa cunosti si sa respecti regulile care o guverneaza.
Reguli pe care toti ceilalti le considera ca fiind de BUN SIMT.
  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
"Pe nedrept" auzi Laughing PEMEX, daca tu chiar crezi ca:
Va pot aduce o gramada de astfel de passat, dar banuesc ca nu aveti banuti sa le cumparati.Poate numai din alocatie.

nu reprezinta o jignire la adresa tuturor utilizatorilor acestui forum... esti praf. Idea
Iti recomand cu incredere google, cu 2 cuvinte cheie o sa gasesti alte forum'uri unde poti sa te manifesti liber fara sa te "ameninte" moderatorii, unele sunt chiar forum'uri opel... Oricum presimt ca pe aici nu o sa te mai vedem degraba.

Intradevar... moderatorul putea sa isi formuleze altfel mesajul si sa rezolve "problema" mai elegant, dar PEMEX merita o perioada de gandire Laughing
-70 mesaje informative la 56 mesaje totale...
  • pony_burn

  • Mesaje scrise: 273
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2006

  • Mesaj Privat
elegance a scris:-70 mesaje informative la 56 mesaje totale...


mie asta mi se pare foarte tare
e ca si cum as zice ca am consumat 10 litri de motorina din 7 cati erau in rezervor Smile)
  • Operabilus

  • Mesaje scrise: 786
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2006

  • Mesaj Privat
pony_burn a scris:
elegance a scris:-70 mesaje informative la 56 mesaje totale...


mie asta mi se pare foarte tare
e ca si cum as zice ca am consumat 10 litri de motorina din 7 cati erau in rezervor Smile)


And counting:
PEMEX

Mesaje informative: -72
Data inscrierii: 23/06/2007
Mesaje: 56
Locatie: Alba


Nu stiu de ce, dar PEMEX mi-a trimis un PM aseara sa ma informeze ca "dl Iulian Popescu l-a amenintat", sa ma uit la sectiunea cutare, topicul cutare, sa vad daca mie mi se pare corect Shocked
Skip ads

  • dorel

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Astra 2002 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2006

  • Mesaj Privat
oricum nu cred ca mai intra baiatul. Daca are in vocabular cuvantul "alocatii" e clar ca are in jurul varstei de 18-20 ani.
Oricum Smile la varsta asta dorinta de a se "urina" impotriva vantului e mare Smile)
  • maiandrei

  • Mesaje scrise: 4,711
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Bine zis!
Incheiem si acest capitol? Hai, ca mai sunt si alti moderatori care isi asteapta randul!
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
V-as dori sa aveti ocazia sa discutati cu popescu iulian...face to face,e un om de nota 10x... Razz Va spun asta ca,concetatean de-al lui...sunt tot din Iasi,De fapt cred ca toti cei ce se ocupa de acest forum sunt baieti de nota maxima,asa ca...cine nu vrea nu ramane,nu? Wink
  • popescu iulian

  • Mesaje scrise: 1,400
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Antara 2012 A22DMH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Pemex ce ai vrut sa spui cu " unu ca Popescu Iulian"? - ne cunoastem cumva ?
Se pare ca membrii acestui forum sunt in masura sa judece singuri moderarea care o fac aici. Sincer imi pare rau ca un membru( pemex) considera un avertisment pentru un limbaj necuvenit o amenintare, nu am facut decat sa ii atrag atentia supra acestui lucru. Imi cer scuze daca limbajul meu a fost deplasat dar cred ca fiecare dintre noi ar fi reactionat la fel in momentul in care era trimis sa isi ia alocatia.
Recomand inchiderea acestui topic, deoarece nu ii mai vad rostul.
PS. o saptamana nu va mai amenint caci plec in concediu, dar cand voi veni pe multi am sa ......... Smile)
  • Operabilus

  • Mesaje scrise: 786
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2006

  • Mesaj Privat
popescu iulian a scris:PS. o saptamana nu va mai amenint caci plec in concediu, dar cand voi veni pe multi am sa ......... Smile)
... ameninti? Mr. Green
  • Dragon Warrior

  • Mesaje scrise: 159
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Corsa 1995 C12NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Scandalagiul isi lua ban pe IP pe forumurile pe care ma dau eu in mod curent. Pe langa faptul ca a insistat prosteste sa sustina un pret de prost gust la o masina din alta clasa decat Solenza, mai face si scandal, pentru ca, atentie, a primit avertisement.

Nu serios acum, nu stiu de ce va consumati resursele cu el.
  • deleted-5946

  • Mesaje scrise: 1,737
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Propun creearea unei liste in care fiecare user isi alege un moderator de care sa se ia... sau eventual un forum in care moderatorii provoaca userii... este?
glumeam fireste si eram total offtopic sustin inchiderea topicului.
  • Phantasy

  • Mesaje scrise: 73
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Feb 2007

  • Mesaj Privat
eu ma bag sa ma iau de MAIANDREI Laughing ca stiu eu cum , cel mai bine Very Happy Cool
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR