Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua
  • myky99

  • Mesaje scrise: 144
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2001 z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Aug 2007

  • Mesaj Privat
se merita sa dai 8000 eutro pe un astra g 2001 4 aibaguti, ac,computer bord,cd (original vdc cdr 500),comenzi volan,geamuri electrice fata ,jante 15 5 spite,scaun sofer reglabil pe 6 directii ,volan reglabil interior in stare perfecta ,shi exterioru la fel rosie mashina e adusa din germania are 108.000 km .mashina arata beton inauntru exterior pe sub ea este neatinsa !oare e prea mult? Question
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Merita,parerea mea...si eu am dat 8000 euroi,anul trecut in mai,la masina din semnatura mea si garaj,am avut 95.000 Km.reali la bord...Acum am 117.000,zic ca merita... Wink
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Chiar daca ai peste 40 de ani si nici o pretentie sportiva, in asa fel incat sa nu te deranjeze motorul mult subdimensionat pentru masina de 1100kg, si tot nu merita. 8000 de euro este foarte mult, am vazut AstraG de 1.6 din 2001 si 100000km la 6000 de euro. Si inca ceva: aproape orice masina adusa din afara arata impecabil. Cei din afara nu au praf, pietre sau gropi, au parcari si strazi mari iar eventualele reparatii survenite in urma accidentelor le fac numai pe asigurare la service-uri serioase, unde inlocuiesc tot ce e stricat si nu se vede nimic dupa. Deci faptul ca arata impecabil nu iti spune nimic.
  • myky99

  • Mesaje scrise: 144
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2001 z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Aug 2007

  • Mesaj Privat
in primu rand am 16 ani eu am una la fel cu mai multe dotari dar e a lu tata shi toto 8000 am dat
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Daca se merita ? Auzi eu ma chiunui sa-mi dau bertonele cu 8500 de euro si imi spui de 8000 de euro pe o " performantul motor de 1.2 " cu cateva dotari specifice anilor 90 ? Bine ca nu e 1.7 dti ca ma sinucideam !

Offtopic : Romanii numai asta cumpara ! Culmea nesmtirii a venit unul la vulcanizare cand imi puneam rotile de vara si m-a intrebat daca e diesel , ca e foarte frumoasa ! M-am uitat la el lung si i-am zis ca nu e . Urmatoarea intrebare : dar consuma mult ?
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR