Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • crilups

  • Mesaje scrise: 215
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Agila 2004 Z10XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Pt cei cu probleme din TM si vor sa mearga la un service va recomand cu incredere Service din Arad...Este mult mai ieftin, te lasa sa vezi masina, ce fac la ea, poti discuta cu mecanicul. In TM spre exemplu preturile sunt f umflate si nici nu te lasa in service sa asisti...Mai gainari ca astia nu exista! Puteti vedea si pe site-ul lor http://www.opelwest.ro/index.php...dc n-am voie la reclama sau sa pun site-ul din orice motiv de copy right pls DELETE...dar cei din TM a trebui informati cumva de service-ul asta...Numai bine,

Cristi
  • litza

  • Mesaje scrise: 41
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Aug 2005

  • Mesaj Privat
Daca faci scandal intri si in service. Sau ... nu zici nimic si te duci linistit langa masina. Daca comenteaza zici sa-ti dea masina jos ca vrei sa pleci. Se linistesc. Trebuie tupeu doar.

Iar o revizie de 1 an/15.000 a fost 498 RON si dureaza 2 ore. Daca la Arad nu e mai ieftin de 400 si nu cred sa fie nu merita deranjul. Si apoi garantia trece repede si mai sunt si alte service-uri.
  • brummy

  • Mesaje scrise: 269
  • Locatie: Arad
  • Masina: Vectra 2003 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2007

  • Mesaj Privat
sincer.. in service-ul din arad sunt o gramada de clienti care vin din timisoara, nu numai pt. revizii ci si pt. alte reparatii. Motivul este simplu fapt ca este permisa sa stea langa masina (mi se pare normal)
  • Miodrag

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Si eu evit sa merg la Opel Timisoara, prefer sa merg la Arad pentru revizii, chiar daca sunt din Resita. Ar fi bine daca ar citi cineva din conducerea Autoglobus cele relatate pe acest site. Din tot service-ul Autoglobus un singur om este de calitate: se numeste Zoran si lucreaza la piese schimb. Ar trebui si ceilalti colegi ai sai sa-i urmeze exemplul si seful lui sa-i mareasca salariul, eventual sa-l promoveze.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR