Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • Nyke69
  • OP
  • 16 mesaje
  • din 16 Aug 2007
  • Astra 2003 hmm.... pai 2.0DTI
  • Constanta
  • Nyke69

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2003 hmm.... pai 2.0DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Nu am stiut din prima ce cumpar.Erau pe internet pozele cu masina accidentata si dupa ce a fost reparata, iar piesele au fost inlocuite, ca am fost la un tester cu ea si stratul de vopsea eset acelasi si pe capota si pe aripi k si pe restul masinii.
Dar mau interesat mai putin airbagruile pt k erau kilometrii buni dotarile generoase, si am mers pe incredere si nu mi-a parut rau, dar acum o vcand pt ca vreau sa mi cumpar noul opel astra cel de 120 cai, tot SH.
Sanatate.
Skip ads

  • lucian_v

  • Mesaje scrise: 123
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2006

  • Mesaj Privat
Mda, nu stiu ce sa zic, eu nu inteleg asta "Dar mau interesat mai putin airbagruile pt k erau kilometrii buni"...fiecare cum crede Exclamation
  • Nyke69
  • OP
  • 16 mesaje
  • din 16 Aug 2007
  • Astra 2003 hmm.... pai 2.0DTI
  • Constanta
  • Nyke69

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2003 hmm.... pai 2.0DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Aug 2007

  • Mesaj Privat
corect, am mai zis mai sus, k intre o masina cu 150-170 k km aleg pe aia cu 40-50 k km chiar dak ai are un mic defect.
  • lucian_v

  • Mesaje scrise: 123
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2006

  • Mesaj Privat
Nu vreau sa intram in polemici acum dar totusi LIPSA airbag-urilor tie ti se pare "un mic defect"?
Skip ads

  • Nyke69
  • OP
  • 16 mesaje
  • din 16 Aug 2007
  • Astra 2003 hmm.... pai 2.0DTI
  • Constanta
  • Nyke69

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2003 hmm.... pai 2.0DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Pai atat timp kt masina merge perfect nu vad de ce nu las considera asa.Daca ar trebui sa conduci o dacie pana in germania ce ai face...nu teai duce k nare airbaguri?Cu atentie nu este pb. dar depinde de fiecare.Si in polemici k e un topic unde discuta oameni.
  • Nyke69
  • OP
  • 16 mesaje
  • din 16 Aug 2007
  • Astra 2003 hmm.... pai 2.0DTI
  • Constanta
  • Nyke69

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2003 hmm.... pai 2.0DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Vroiam sa zic k nu intru in polemici pt ca vreau sa cred k pe forumu asta sunt oameni cu care se poate discuta
  • martynel

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Astra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Sincer nu vrea sa fiu rautacios sau sa ne certam pe forum din cauza unui singur topic.
Noi tiam oferit doar un simplu sfat si neam spus parerea,cel mai bine ar fi sa inlocuiesti bordul ca sa obtii pretul pe care il vrei,sau poate gasesti pe cineva care este deacord sa ia masina asa cum este cu toate ca este putin probabil mai ales ca toti vrem masini ieftine noi si cu multe dotari ca asa e romanul.
Cat despre ce ai vazut u pe autovit pot sa iti spun ca nu toate masinile au multi km eu am vandut o astra din 2002 cu 8200 de euro si din cauza ca aveam o indoitura in bara de 1 cm lumea zicea ca e posibil sa fi fost busita si am stat sa ma contrazic cu diferite persoane mult timp.
Daca vrei dute in vitan si fa o incercare sa vezi cum reactioneaza posibili cumparatori cand aud ca o masina a fost busita reparata,dar fara airbaguri.
Succes la vanzare!
  • Nyke69
  • OP
  • 16 mesaje
  • din 16 Aug 2007
  • Astra 2003 hmm.... pai 2.0DTI
  • Constanta
  • Nyke69

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2003 hmm.... pai 2.0DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Very Happy Asa este, nici nu vrea sa ne certam pe forum, ca nu are rost Smile ,oricum, va multumesc tuturor pt pareri, martinel si ce opel ai vandut , daca mi poti zice dotari , km .
numai bine.
  • martynel

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Astra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Nyke69 a scris:Very Happy Asa este, nici nu vrea sa ne certam pe forum, ca nu are rost Smile ,oricum, va multumesc tuturor pt pareri, martinel si ce opel ai vandut , daca mi poti zice dotari , km .
numai bine.

Opel astra octombrie 2002 1.7 dti
carte service masina avea 98 de mi de km cand a fost adusa am vandut-o la 105.000
Geamuri electrice aer cond,oglinzi electrice,tempomat,carkit nokia cu bluetooh,airbaguri 4 parca,abs,cd vdo cdr 550 parca nu mai stiu exact,
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR