Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Stiri / Noutati
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Kamob a scris:Daca o bricheta inseamna mare paguba... nu-mi plac zvonurile astea cu tenta maron Rolling Eyes


Cum adica cu tenta maron ? Adica de kkt ? Very Happy
Da o bricheta inseamna o paguba . Adica vii intr-o tara civilizata si expui masini la un salon auto si vizitatorii iti fura maciulia de schimbator ? Scrumiera ? Nu ti se pare paguba ? De imagine macar ..
  • Ingineru

  • Mesaje scrise: 1,086
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1998 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2004

  • Mesaj Privat
Mai da-i dracu' si pe importatori/producatori de masini...fac atata tam-tam si stramba din nas ca e o tara de cacao pt. niste scrumiere in conditiile in care vand in Romania cat vand si in Polonia la o populatie de 2 ori mai mare, in conditiile in care aici au cea mai mare sustinere posibila din partea statului care e capabil sa "inghita" si o amenda consistenta din partea UE doar pt. a proteja blatul asta obosit cu Renault-Dacia si producatorii europeni.
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Ai dreptate, inginerule, insa este un targ international si romanii s-au comportat ca taranii.
Am fost si eu si am plecat cu o greata vazand cum toti erau disperati sa se urce pana si in cea mai banala... skoda octavia. Asta doar ca sa se poata lauda probabil.
Una peste alta - destul slab. Expozantii se comportau de parca iti faceau vreun favor daca te uitai la masinile lor, iar daca intrebai vreo data tehnica sau ceva de genul, nu aveai nici o sansa pentru un raspuns de la hostesele alea obosite si batute in cap. Nu pretind sa cunoasca masina cap-coada dar cand prezinti un obiect, macar cateva cuvinte trebuie sa legi...
Mi-a placut foarte mult trucksterul de la fiat, S-guard, c4 lui leob, iosisx, corsa opc, r8 si seria 1 coupe.
  • teodor

  • Mesaje scrise: 397
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Aug 2007

  • Mesaj Privat
salut
chestia cu intrebatu date ceva despre masina aveti dreptate(una de la alfa mi-a raspuns ca de unde sa stie ea ce pentru asta e ia aici , am zis merci si am plecat)mare rusine .
th
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Stiri / Noutati

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR