Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Acum au fost scosi stalpii si se vede si mai clar. Banda de la palat se transforma in doua benzi inainte de trecerea de pietoni de pe pod. Dinspre Sf. Lazar e doar o banda. Ma rog, acu ca au scos stalpii, nu mai este o problema sa treci pe acolo, smecherii pot si chiar trec pe unde vor.
  • adyhodo

  • Mesaje scrise: 201
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Nov 2007

  • Mesaj Privat
offtopic: cum credeti stimabililor ca as putea face cunostinta si eu cu cativa dintre voi? daca as spune ca vreau sa va cunosc pe toti iesenii de pe forum mi-e ca oi parea pretentios. Smile
  • xcuseme

  • Mesaje scrise: 1,458
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2002 Isuzu Y17DT 16v 55kW
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Aug 2006

  • Mesaj Privat
vii la intalnirile saptamanale din iasi... la ora 15:00 la Palat in stanga.


Si urmaresti si topicul dedicat intalnirilor de la iasi de pe acest forum.
  • ionelangel

  • Mesaje scrise: 33
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2003 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Salutare,

chiar ieri am fost la Strasbourg, si am fost uimit cand am vazut ce e acolo din toate punctele de vedere. au niste intersectii de si gps-ul se dadea de pe cap, strzi inguste etc etc, dar nu am vazut nici un blocaj, sau comportament necivilizat. atata timp cat omul isi pastreaza banda si circula regulamentar, fluidizarea traficului este o tema inexistenta. referitor la podu ros pre palat, daca ai tine banda, si semnaliza si ai astepta sa ai loc si nu sa fortezi sa intri, totul ar merge snur. pana si pe la Metro unde e banda putin curbata, daca ai pastra acea banda nu ar fi probleme, dar de fiecare data se gaseste un "destept" sa o ia de-a dreptul.

In budapesta m-am ratacit de numa numa, dar probleme de trafic grave nu am intalnit, strain fiind intr-o capitala de tzara.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR