Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Metal

  • Mesaje scrise: 24
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Salut lume,
De ceva vreme bantui netul romanesc in cautarea unor ochelari cu lentile polarizate. Am avut ocazia sa folosesc pt scurt timp o pereche si marturisesc ca a fost cool.
Pe net nu am gasit cam nimic, decat site-uri in afara ro si la preturi foarte piperate.
Intrebarea era daca aveti idee pe la noi unde se gaseste genu asta de ochelari, poate si ceva preturi.
Nu prea am fost prin magazine dar ce am vazut pana acum au fost niste Polaroizi la SensiBlue... cam scumpi (>2 mil) si niste Ray B. (8mil Very Happy )
Stie cineva mai mult legat de subiectul asta.
10x
  • malex

  • Mesaje scrise: 101
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Metal, cica ochelari d-aia nu se dau decat daca-ti cumperi o Vectra C sau Astra H - e promotzie la OPEL Laughing
La achizitia unui Signum primesti doua perechi Laughing - de ochelari, bineinteles, nu altceva Laughing
  • Silex

  • Mesaje scrise: 152
  • Locatie: Cluj Napoca
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2005

  • Mesaj Privat
eu mi-am luat o pereche de ochelari de genul asta acum un an din Oradea la 450mii. nu aveau nush ce marca pe ei, iar urechile erau dintr-un plastic care s-o rupt destul de repede; in schimb lentilele sunt superbe. am condus cu ei vara pe un soare puternic si vedeam foarte frumos.

eu i-am cumparat de la un magazin de unelte de pescuit. cred ca ii folosesc pescarii ca sa vada mai bine in apa. daca nu ma credeti, incercati sa va uitati prin ochelari la un rau sau lac sa vedeti ce mishto se vede. eu am aflat treaba asta de la un prieten pescar (impatimit alfa romeo Smile )
  • roBERT

  • Mesaje scrise: 1,724
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Subscriu, in ceea ce priveste pescarii, abia astept sa pun si eu gheara pe o pereche
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR