Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • Mafi0tul

  • Mesaje scrise: 165
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2007

  • Mesaj Privat
NOROC! cine imi poate zice si mie ce fel de bec am nevoie pentru semnalizare la o Vectra C?k mi s-a ars becul din semnalizare de pe stanga si nu am idee ce fel de bec trebuie sa iau!
  • murzick

  • Mesaje scrise: 1,007
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Mafi0tul, ce subiecte mai urmeaza? Ajutor, cum torn apa in rezervorul de lichid de parbriz? Ajutor, cum bag aer in anvelope? Laughing

Aveai un link in postul meu in subiectul cu schimbatul becurilor de faza scurta si vedeai acolo toate tipurile de becuri. Si puteai sa folosesti si cautarea. De Google nici nu mai zic.

  • Mafi0tul

  • Mesaje scrise: 165
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Vai mersi dar eu am Vectra C nu Vectra B...................deci nu imi sunt de folos cu nimik poze cu Vectra B Neutral
  • Mafi0tul

  • Mesaje scrise: 165
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2007

  • Mesaj Privat
deci imi poate zice careva ce tip de bec imi tebuie? tensiunea si puterea?Neutral
  • murzick

  • Mesaje scrise: 1,007
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Mafi0tul, lenea e cucoana mare. Era vorba de subiectul deschis de tine, in care ti-am raspuns ce fel de bec ai nevoie pentru faza scurta. Chiar asa memorie scurta ai? Stiu eu o farmacie unde e ieftina lecitina. Laughing
Intra aici si vezi ce bec ai pe semnalizare pe Vectra C http://www.pal-guide.com/se....8%2016V&mil= Poti sa-ti alegi orice fel de bec acolo (faza lunga/scurta, pozitii, ceata, etc) si sa vezi ce tip e.
NU MAI ASTEPTA MURA-N GURA!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR