Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • biker

  • Mesaje scrise: 173
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Aug 2007

  • Mesaj Privat
am nevoie de un tinichigiu . imi trebuiesc indreptate o aripa si o capota . mes pt info suplimentare .scz daca sunt offtopic Sad
  • rave

  • Mesaje scrise: 503
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Salut. M-ar interesa si pe mine un tinichigiu mai ieftin in Cluj-Napoca pentru a schimba pragurile si aripile spate, care sunt afectate destul de serios de rugina. Pana acuma am gasit doar intre 1500 si 2500 RON pentru operatiile astea doua si mi se pare cam mult, mai ales ca preturile nu includ piesele si vopsitul; de asemenea pretul ar putea creste dupa ce se baga la taiat si vede ce mai este ascuns pe acolo Rolling Eyes.
Mentionez ca pragurile si aripile le cumpar eu; am gasit cu 200 RON toate 4 piesele.
Va multumesc Embarassed
  • kenzo

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mar 2008

  • Mesaj Privat
salut ,
sunt mai nou inscris in club dar citesc de mult pana azi nu am avut nevoie sa scriu
am un astra clasic 2001 benzina si am cam "porcit-o" toata partea stanga usa fata-spate spoiler spate si eu vreau un tinichigiu mai ieftin sau un servis daca stie cineva prin buc.
ce am gasit eu pana acum este 400 ron piesa de vopsit si indreptat cu totul mana de lucru si vopseaua loc (daca am inteles eu bine). cu spoilerul spate nu stiu nu a intrebat.
Daca stie cineva ceva pls msj.
eu o sa mai ma interesaz de servisuri si o sa va anunt ce am gasit prin buc
  • traienutz

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Tinichigerie la cele mai avantajoase preturi ,detalii la numarul de telefon 0731875648 , nume de contact Traian
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR