Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Ursu/\82 a scris:Dupa mine topicul poate fi inchis( e doar parerea mea si trebuie tratata ca atare)

Daca tu nu intelegi nimic nu inseamna ca topicul e inutil si trebuie inchis.
Skip ads

  • Ursu/\82

  • Mesaje scrise: 1,947
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Sep 2007

  • Mesaj Privat
biela-manivela a scris:
Ursu/\82 a scris:Cat despre ce s-a scris pana acum am ajuns la o concluzie: Nu este nimic exact in ceea ce priveste cuplu Vs putere.Vad ca parerile sunt impartite.

Te inseli amarnic ca de altfel de fiecare data de pana acum. Fizica si mecanica sunt stiinte foarte exacte, iar daca tu nu esti in stare sa le intelegi nu le faci mai putin exacte. Esti genul de persoana cu putine idei, dar fixe, idei pe care le ridici la rang de axiome tocmai pentru ca sunt fundamentate pe apa din buda si nu le poti demonstra.


Interesant ce spui tu si sunt dispus sa invat, asa ca te rog sa imi explici(eventual si celorlalti) cum sta treaba.Te rog sa citesti de la prima pagina si sa-mi explici si mie ce intelegi tu, deoarece eu nu am vazut decat pareri impartite si unele chiar deloc la subiect. In fine astept si parerea ta la subiectul Cuplu Vs Putere.
Hai sa incetam si sa revenim la subiect, deoarece s-ar putea sa-ti scape Wink
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
OK! Te las doar pe tine sa te scapi.
  • sorin666

  • Mesaje scrise: 3,893
  • Locatie: outside Manell's Land
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Ursu/\82 a scris:
sorin666 a scris:Cel de-al doilea iti zice FUC** Twisted Evil
Inseamna ca estie Gay iar eu nu, deocamdata ma multumesc cu femeile(celor destepti)

Who cares ce orientare sexuala am eu, suntem in democracy, concluzia mea este insa ca cei care se lauda cu performantele lor sexuale pe internet, asa ca... unii pe aici, se multumesc in "real life" cu papusi gomflabile, batoze divortate sau eventual practica clasicul onanism... Laughing

sorin666 a scris:Ca nu e vina lui ca unii e paraleli cu fizica de clasa a 10-a... Exclamation
Se vede cata scoala ai

Nu conteaza de fapt cata am, probabil cu vreo 10 ani mai mult decat... altii cu gura mare de pe aici, din care unii facuti in tari unde pilele si plocoanele mioritice nu ajuta la cumpararea diplomelor...


De fapt ceea ce vroiam eu sa spun era mai simplu... nu poti obliga pe nimeni pe forumuri sa te invete carte mai ales prin cereri la limita agresivitatii... in plus, cand nu te pricepi, nu te bagi sau o faci prin afirmatii neutre ("cred", "mi se pare", "dupa parerea mea") nu scoti formule (aiuristice...) din burta... Ala nu tu ai fost, dar de la asta a inceput totul...
Skip ads

  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Nea Sorine, pe plaiurile mioritice prostul incearca sa se evidentieze prin smechereala. Debiteaza o enormitate cat Casa Poporului in speranta ca nu o intelege nimeni. Omul cu un minim de inteligenta cand nu intelege enormitatea se gandeste ca probabil nu are pregatirea necesara pentru a o intelege. Astfel se plaseaza prostul asupra unor oameni mai inteligenti: dand impresia ca el stie foarte bine lucruri profunde. Daca enormitatea lui nu a tinut incepe sa-l jigneasca pe cel care i-a dejucat planul.
  • maiandrei

  • Mesaje scrise: 4,711
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Topicul se inchide pentru curatenie.
Unele mesaje vor fi evacuate in discutia despre nimic.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR