Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • LDivora

  • Mesaje scrise: 3,096
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH/PSG16
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Te poate ajuta butonul acela albastru din dreapta sus pe care scrie "Cauta". Cuvant cheie: cod casetofon. Succes!
Skip ads

  • skypanu

  • Mesaje scrise: 34
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Z22SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Mc .. am sa incerc
  • guzu

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Nov 2008

  • Mesaj Privat
sal . am si eu un casetofon codat . un philips car 400 imi puteti zice si mie ce codurii as putea incerca ; pe spate la fata detasabila scrie 1614438 ,GM90506173, > PA6-GF15 < ..
  • Gfc82

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1999
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Salut,

Am nevoie de ajutorul vostru. Am un Opel Astra Vectra (an fabricatie'99) si nu stiu codul pentru activarea radioului. A trebuit sa schimb bateria la Opel si de atunci pe display imi apare SAFE. Stiu pasii care trebuiesc urmati pentru activarea codului (am incercat), dar nu stiu codul... Sad Nu am cartea tehnica pentru ca este o masina adusa din Germania. Mentionez ca este un Philips 1614438, GM 90 506 173 PA6-GF15 <

Va multumesc
Skip ads

  • Cipiotul

  • Mesaje scrise: 2,753
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2008

  • Mesaj Privat
guzu a scris:sal . am si eu un casetofon codat . un philips car 400 imi puteti zice si mie ce codurii as putea incerca ; pe spate la fata detasabila scrie 1614438 ,GM90506173, > PA6-GF15 < ..

coduri poti incerca maxim 10... dup`aia te uiti la casetofon si el la tine ...
la Car400 nu se poate genera codul de deblocare ... doar sa mergi prin campus la studenti poate dai de vreo unu care citeste memoria eeprom si-ti poate afla codul Wink bafta
  • Gfc82

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1999
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Mersi pentru raspuns...am gresit... este vorba despre Philips CCR 600 cu datele mentionate anterior. Mai am 7 incercari ca am introdus deja 3 coduri incorecte Smile Nu aveam stare fara muzica in trafic. La CCR 600 se poate genera codul de deblocare?
Mersi


Cipiotul a scris:
guzu a scris:sal . am si eu un casetofon codat . un philips car 400 imi puteti zice si mie ce codurii as putea incerca ; pe spate la fata detasabila scrie 1614438 ,GM90506173, > PA6-GF15 < ..

coduri poti incerca maxim 10... dup`aia te uiti la casetofon si el la tine ...
la Car400 nu se poate genera codul de deblocare ... doar sa mergi prin campus la studenti poate dai de vreo unu care citeste memoria eeprom si-ti poate afla codul Wink bafta

  • emiloprea

  • Mesaje scrise: 176
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1996 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Salutare! Stie careva daca se poate schimba casetofonul din Vectra B cu un CD player cumparat din comert? Motivul: intentionez sa achizitionez o Vectra B din 2000 si are cass pe ea si sincer nu ma incanta faza. Cum e sunetul intr-o astfel de masina? E multumitor sau nu?
  • emiloprea

  • Mesaje scrise: 176
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1996 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Sorry, tocmai am vazut ca e topic despre problema asta.
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR