Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • ionela_georgiana2000

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Buna ziua sunt noua pe aici.Tocmai mi-am luat si eu un opel vectra A din 1994 si ma cam supara interiorul si anume canapelele fata.As dori ori sa le schimb dar nu stiu unde as putea gasi unele pe aceeasi nuanta ori sa cumpar niste huse.Problema mea este ce fel de huse trebuie sa iau pentru ca am auzit la multe persoane ca si-au luat huse pe al caror ambalaj era trecut si tipul lor de masina,dar cand lea-u pus ori veneau prea largi,ori nu se mulau foarte bine.Eu mi-as dori sa nu se observe ca am huse.
Multumesc.
Skip ads

  • gabonne

  • Mesaje scrise: 1,302
  • Locatie: braila
  • Masina: Vectra 1993 1.7TD
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2006

  • Mesaj Privat
pai faci ca la haine - cu proba pe unul din scaune si daca vine atunci le iei Wink
  • Sezran

  • Mesaje scrise: 1,183
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jun 2004

  • Mesaj Privat
eu i-am pus huse universale, luate din carrefour. nu se mulau chiar perfect pe scaunele din fata, doar suficient de bine si nu ma deranja deloc (set complet huse, protectii centuri si husa volan).

nu cred ca exista huse care sa nu se observe deloc. poate unele facute special pentru acele scaune, si ma indoiesc ca face cineva asa ceva. ar fi un segment mult prea mic de piata, costurile ar fi mari si preturile pe masura. de aceea se gasesc numai huse "universale".

daca insisti sa nu se vada deloc, mai bine cauta un tapiter auto care sa iti refaca scaunele.

pentru schimbarea scaunelor, trebuie sa cauti pe la dezmembrari. sint diferente mari intre modul de pastrare a scaunelor la ei, senzatia mea fiind ca depinde de pret. cele de vectra a probabil ca ar fi aruncate pe undeva, la gramada (daca sint). e de alergat si trebuie sa ai noroc sa gasesti unele bune si potrivite. succes.
  • pif

  • Mesaje scrise: 1,320
  • Locatie: Gaesti/Dambovita
  • Masina: Vectra 2001 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Mai bine incearca la dezmembrari sa gasesti scaune la fel ca ale tale cu husele nu prea cred ca o sa le nimeresti si plus de asta la un moment dat se largesc si arata ca naiba.
Skip ads

  • ionela_georgiana2000

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2007

  • Mesaj Privat
va multumesc foarte mult pentru sfaturi.O sa tin cont de ele si si eu ma gandeam ca ce nu e original sau facut special pentru un obiect,nu are cum sa fie perfect.
  • warpig

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Vectra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Oct 2007

  • Mesaj Privat
ionela_georgiana2000 a scris:va multumesc foarte mult pentru sfaturi.O sa tin cont de ele si si eu ma gandeam ca ce nu e original sau facut special pentru un obiect,nu are cum sa fie perfect.


Am vazut o firma in TG Mures( sau zona aia nu mai stiu) care face husa la comanda dai masina si itit face dar destul de scump , pe mine ma deranjeaza cotiera din spate , la nici o husa nu se potriveste
  • ionutxxl

  • Mesaje scrise: 1,255
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Vectra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Apr 2008

  • Mesaj Privat
recomand www.huse.ro super frumoase ,de calitate si pe masura pt fiecare tip de masina eu unul sunt fericit de husele pe care le am si recomand firma cu incredere
  • warpig

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Vectra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Oct 2007

  • Mesaj Privat
ionutxxl a scris:recomand www.huse.ro super frumoase ,de calitate si pe masura pt fiecare tip de masina eu unul sunt fericit de husele pe care le am si recomand firma cu incredere

Mersi Mult Very Happy
De mult cautam sa i-mi pun ceva huse faine , care se potrivesc exact. Nu imi plac chinezariile astea care is asa zise "universale"
Cand le primesc si le montez postez poze
  • ionutxxl

  • Mesaje scrise: 1,255
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Vectra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Apr 2008

  • Mesaj Privat
sunt atent facute la fiecare detaliu side buna calitate plus ca le faci pe gustul tau la materiale si culori ..dai putin mai mult dar na i treaba Laughing
  • ionutxxl

  • Mesaje scrise: 1,255
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Vectra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Apr 2008

  • Mesaj Privat
sunt atent facute la fiecare detaliu side buna calitate plus ca le faci pe gustul tau la materiale si culori ..dai putin mai mult dar na i treaba Laughing cam 2 saptamani dureaza pana le primesti dar merita asteptarea
  • thrill

  • Mesaje scrise: 875
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2003 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jul 2008

  • Mesaj Privat
ionut incearca sa folosesti functia modifica, sa nu mai postezi consecutiv la un interval relativ scurt..
  • ionutxxl

  • Mesaje scrise: 1,255
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Vectra 2004 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Apr 2008

  • Mesaj Privat
am folosit scuze dar nu stiu cum a ajuns de 2 ori mesajul..scz Sad
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR