Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett
  • kokaine'car

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Kadett 1985
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Feb 2008

  • Mesaj Privat
sal am si yo un kadett din 85 si vreau sa'l vand in max 2 luni k nu vreau sa ajunga la rabla....masina imi e foarte draga si ma doare sufletu sa o fac cutie...arata foarte bine...si o sa'mi para rau de ea..imi mai trebuie niste bani k vreau sa'mi iau altceva...un alt opel...dk intereseaza pe cineva idu meu e : ddirty_devil...bafta
  • Fumanchu

  • Mesaje scrise: 273
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1987 1.6i C16LZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jul 2005

  • Mesaj Privat
ai rezolva problema asta:
kokaine'car a scris:sal.....de ce mi se incinge repede motoru....si acu se ridica super mult...am un buton si i dau yo drumu manual.....la prima liniuta.....dar se incinge prea repede...mai am o problema....imi tremura volanu cand calc frana la 100 km/h.....nici asta nush dc....am fost la centrat...indreptat.....si tot la fel face...sa fie de la planetara...de la disc de frana.....si cand merg pana in 30 km/h pe un drum cu denivelari huruie k nu stiu cum sa zic arcu fata stanga.....ce sa'i fac....tin sa reamintesc am un kadett d 1,3...ms mult


oricum, fi mai coerent cand vrei sa exprimi ceva..sincer nu am inteles nimic...mai ales partea aia cu butonul pe care il apesi..si aia in care huruie arcuL (motoru-L , acu-L, drumu-L, volanu-L etc...nu uita sa articulezi)
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR