Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Phantasy

  • Mesaje scrise: 73
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Feb 2007

  • Mesaj Privat
Salut! Am deschis acest topic gandindu-ma ca ar fi util pt cei care au petrecut / vor petrece Sarbatorile de iarna in alta parte decat acasa ...

Dati-va cu parerea , spuneti preturi , recomandari , locatii , etc.

Si pt ca am deschis topicul ... Craciunul il voi petrece acasa , in familie ... asa mi se pare frumos si normal . Anul nou insa , nu ma va prinde acasa ... inca nu m-am hotarat unde voi merge.

Voi Question
Skip ads

  • gabonne

  • Mesaje scrise: 1,302
  • Locatie: braila
  • Masina: Vectra 1993 1.7TD
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2006

  • Mesaj Privat
greu de spus, craciunul cu familia, iar revelionul....... nu prin zona, cred Rolling Eyes
  • G.i.M.

  • Mesaje scrise: 377
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa 2006 1.2XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Oct 2006

  • Mesaj Privat
Daca nu ne-am hotarat piana la ora asta unde petrecem Revelionul, cum e si cazul meu, credeti voi ca mai avem vreo sansa sa gasim ceva, acum, "la spartul targului"?! Cred ca treburile astea trebuiau hotarate de prin august cel tarziu, daca nu din aprilie! Very Happy Sa mai fie ceva liber pe undeva? Ar fi frumos si total neasteptat pentru mine!
  • ktapet

  • Mesaje scrise: 485
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Zafira 2007 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2005

  • Mesaj Privat
am gasit saptamana trecuta la durau vila pt 20 pers. cu 9500 lei numai cazare pentru 5 zile.
am intrat pe www.antrec.ro, am trimis email la toate filialele din tara si am gasit-o p-asta cu durau care mi se potrivea. puteti incerca si voi.
Skip ads

  • Phantasy

  • Mesaje scrise: 73
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Feb 2007

  • Mesaj Privat
nu le am cu geografia Embarassed ... unde e durau?
  • ktapet

  • Mesaje scrise: 485
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Zafira 2007 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Phantasy a scris:nu le am cu geografia :oops: ... unde e durau?

de la piatra neamt mai in sus, treci de bicaz si ajungi la durau.
  • Bogeyman

  • Mesaje scrise: 235
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Ascona 1985
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Nu cred ca aveti vreo sansa sa mai gasiti ceva liber acum. Am agentie de turism si stiu ce spun. Locurile sunt date de prin august-septembrie. Ce se mai gaseste e foarte scump iar de multe ori sunt tzepe in sensul ca serviciile lasa mult de dorit. La anul, incepeti cautarile mai din timp.
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Cred ca cel mai important este cum iti petreci anul nou, nu unde...
Unii vor sa fie cat mai departe de casa, prin localitati ascunse in munti. Nici odata nu am inteles de ce!
Decat sa ma prefac ca ma bucur de o cabana sau vila obscura pe te miri unde, platite pe bani grei, mai bine merg intr-un club sau ies in piata unde pot sa beau si sa ma distrez lafel de mult. Craciunul mereu va fi acasa pentru ca nimic nu se compara cu sarmalele, mamaliguta si tuica fiarta de acasa Wink
  • Phantasy

  • Mesaje scrise: 73
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Feb 2007

  • Mesaj Privat
LOVE4CARS - perfect adevarat ce spui!

vii de afara , pt masa de pranz , te intampina mirosul de sarmalute si de brad - care te asteapta in sufragerie , te asezi la masa impreuna cu cei dragi , mananci o ciorba calda si tot felul de nebunii Embarassed , stai la un pahar de vin , la o vorba , la un televizor ,apoi un cozonac si in final se retrage toata lumea la un somn mic de vreo 2 ore ... Very Happy

nu?
  • doru_a

  • Mesaje scrise: 471
  • Locatie: Deva/Hunedoara
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Craciunul il petrec acasa, e o sarbatoare care reuneste familia; colindele, bradul cu darurile de sub el , masa de craciun sunt parca mai frumoase acasa. Noaptea dintre ani ma prinde la serviciu Sad asa ca posibil sa schimbam mesaje de "La multi ani!" pe clubopel. Very Happy
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR