Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • ionela_georgiana2000

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2007

  • Mesaj Privat
in mers si in special la gropi se un scartait la usa sau in stalp nu am reusit sa-mi dau seama de unde vine.poate stie cineva ca e enervant
  • Genu_24

  • Mesaje scrise: 75
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2001 Y1.7DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2007

  • Mesaj Privat
ai dori sa iti pot raspunde dar caut si eu acelasi raspuns ,dar incearca si asculta atunci cind ai pe cineva in dreapta se aude ?la mine nu se aude cind e cineva in dreapta pe scaun tind sa cred ca e din scaun...asteptam pareri....
  • KBA

  • Mesaje scrise: 342
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jan 2007

  • Mesaj Privat
daca se aude in stalp cel mai probabil e de la centuri. Incearca sa muti putin reglajul centurii pe inaltime. la mine asta a fost
Butonul de SEARCH cu care este dotat acest forum este de cele mai multe ori magic. incearca sa il folosesti ca s-a mai discutat cu siguranta problema
ex: https://www.clubopel.com/vie...ighlight=scartait
  • wupic00

  • Mesaje scrise: 39
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2006 Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2007

  • Mesaj Privat
stiu ca e cam tarziu , insa poate cineva e interesat inca. Acelasi lucru pateam eu la Corsa mea, o aveam de un an si acelasi lucru, scartaia ca mama dracului. Un prieten bun, taximetrist, cu o Astra caravan m-a intrebat daca imi scartaie la usa din dreapta , asa din senin fara sa-l fi intrebat. El mai artist decat mine daduse de vreo 2 ori fata usii jos si lubrefiase totul pe acolo. Problema era in inchizatoarea din usa , nu mai avea vaselina .
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR