Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua
  • CMV

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie:
  • Masina: Corsa 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Pentru mici retusuri la caroserie (un copil s-a distrat tragand cu un pistol cu bile in masina) la cine trebuie sa apelez? La service (masina este in garantie) sau sa folosesc asigurarea (am full casco)?
Skip ads

  • aliecs

  • Mesaje scrise: 18
  • Locatie: Galati
  • Masina: Corsa
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2007

  • Mesaj Privat
daca nu ai tabla indoita..dai un polish. daca este indoita..mergi pe casco.. pe garantie stiu ca se repara atunci cand este o problema de la ei..
  • pisi12

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie:
  • Masina: Corsa
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Apr 2007

  • Mesaj Privat
CMV a scris:Pentru mici retusuri la caroserie (un copil s-a distrat tragand cu un pistol cu bile in masina) la cine trebuie sa apelez? La service (masina este in garantie) sau sa folosesc asigurarea (am full casco)?

eu zic inca sa o mai lasi sa nu te lamentezi.......mai ales daca conduci in Buc imposibil sa nu ai probleme mai incolo.....ma refer la o tamponare ceva....nu vreau sa fiu rea dar eu zic ca nu merita sa te agiti pentru ceva nesemnificativ.
  • ursache09

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Dambovita
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jan 2008

  • Mesaj Privat
doresc sa-mi cumpar o corsa 1,2 80cp si am o nelamurire...se poate cumpara acest model doar cu dotarile standard?
Skip ads

  • Lili_peg

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Salut....desi multi dealeri spun ca nu aduc astfel de masini pentru ca nu se cauta (Corsa Esentia), daca esti din Bucuresti te poti duce la Expocar - la iesirea din Bucuresti catre Mogosoaia. Acolo au (sau cel putin aveau la inceputul lunii februarie ) asa ceva. Bafta
  • Matei Botezatu

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Salut voi vi posesorul unui opel Corsa modelul nou an fabricatzie 2007 1.3 CDTI 16v 90cp shi ash vrea sa shtiu shi eu cam la ce probleme tehnice ma pot ashtepta! Rolling Eyes
  • Matei Botezatu

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Shi in al 2 lea rand cam pe la ce pretz ash gas nishte jante de 15 pt ea care sa bea bn:D
  • BJ
  • *
  • 25 mesaje
  • din 16 Feb 2008
  • Corsa 2004 Z12XE
  • Bucuresti
  • BJ

  • Mesaje scrise: 25
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2004 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Feb 2008

  • Mesaj Privat
@pisi12

Omul isi iubeste masina nu se lamenteaza. Pentru el nu este doar o unealta, si normal ca il deranjeaza.

Practic ai dreptate, dar hai sa mai fim si poeti, nu crezi? Destula "matematica"...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR