Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • waterford

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Dec 2007

  • Mesaj Privat
salut prieteni am o mare rugaminte, daca ma poate ajuta cineva cu un sfat un site o informatie orice, am un astra coupe bertone, pragurile sunt acoperite cu niste ornamente de aluminiu pe care scrie bertone, la sofer este cam zgariat si vreau sa le inlocuiesc dar nu gasesc nicaieri praguri cu inscriptia bertone , am cautat pe net de mi-a venit rau Evil or Very Mad nu gasesc , am vrut sa iau irmscher dar nu imi place ce au pt astra , scrie pe ele astra si si un I , sincer mi se pare prea mult 155 de euro pt atat, as dori sa le inlocuiesc tot cu bertone daca se poate, multumesc tuturor care si-au luat timp sa citeasca

Cristi
  • deleted-5946

  • Mesaje scrise: 1,737
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2007

  • Mesaj Privat
simplu, reprezentanta sau dezmembrari(la dezembrari f putine sanse sa gasesti) dar de pret mare tot nu scapi.
sau vezi ca sunt pe forum care aduc piese, poate au ei.
  • waterford

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Dec 2007

  • Mesaj Privat
de la dezmembrari nici nu se pune problema pt ca vreau sa cumpar noi noutze, iar cand le iei jos de pe masina se indoiesc si nu mai pot fii refolosite, eu nu sunt in tara o perioada si ma gandeam ca pana cand ma intorc acasa sa cumpar niste piese tuning aici oferta fiind foarte larga , la reprezentanta nu pot sa incerc decat cand ma intorc acasa iar pe net surprinzator nimic despre asta... mersi mult de raspuns
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR