Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • DjNick

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Alba
  • Masina: Vectra 2003 2.0DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Salut.Sunt nou intrat in acest forum.Am un Vectra C din 2003 2.0DTI.Am insa si eu o problema.Nu imi place cum se aude muzica in masina.Am un Sony MEX-BT5000 si as vrea sa il montez in locul Cd-Playerul`ui original.
Insa am nevoie de o rama adaptoare si nu stiu un as putea sa o gasesc.Daca ma poate ajuta si pe mine cineva sa fac o comanda la asa ceva. Va multumesc.

  • xpander

  • Mesaje scrise: 358
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jul 2007

  • Mesaj Privat
www.beloud.ro

incearca acolo.de obicei au tot ce iti trebuie pt audio (inclusiv adaptoare). nu stiu daca o au in oferta p site .... dar mergi la ei si fa comanda.gasesti acolo si adaptor pt sony ca sa iti mearga comenzile de pe volan si display-ul din bord.bafta


Ultima modificare facuta de xpander la Joi 10 Jan, 2008 2:04 am
  • DjNick

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Alba
  • Masina: Vectra 2003 2.0DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jan 2008

  • Mesaj Privat
xpander a scris:www.beloud.ro

incearca acolo.de obicei au tot ce iti trebuie pt audio (inclusiv adaptoare). nu stiu daca o au in oferta p site .... dar mergi la ei si fa comanda.gasesti acolo si adaptor pt sony ca sa iti mearga comenzile de pe volan si display-ul din bord.bafta

Ms mult de informatie dar dupa cum vezi eu sunt din ALBA si nu ajung in Bucuresti la Be-Loud... Am pus si poza cu ceea ce imi trebuie mie...O rama adaptoare sa nu ramana spatiu gol daca pun un alt Cd-player...
  • xpander

  • Mesaje scrise: 358
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jul 2007

  • Mesaj Privat
imi cer scuze.... nu m-am uitat la locatie.poti comanda direct pe site si iti trimit ei ce vrei.taxa e de 20 RON/comanda.gasesti acolo numar de telefon ca sa te interesezi.
  • DjNick

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Alba
  • Masina: Vectra 2003 2.0DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jan 2008

  • Mesaj Privat
xpander a scris:imi cer scuze.... nu m-am uitat la locatie.poti comanda direct pe site si iti trimit ei ce vrei.taxa e de 20 RON/comanda.gasesti acolo numar de telefon ca sa te interesezi.

Nu cred ca ar avea asa ceva in magazin...De la be-loud am CD-Playerul Sony MEX_BT5000 , un Woofer Magnat Neoforce 2120 si o statie JBL deci stiu cum sta treaba cu comenzile... Oricum eu iti multumesc pentru sfat... Sper sa gasesc in viitor ca nu`mi place deloc cum se aude muzica acum...
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR