Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • Xperiment

  • Mesaje scrise: 218
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 1995 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2006

  • Mesaj Privat
Astazi in timp ce mergeam cu masina... Aud o pocnitura... am zis ca e doar o pana. Cand ma uit ce sa vad Crying or Very sad S-a rupt o bucata din caroserie cu tot cu amortizor. Abia am ajuns acasa... M-am gandit la tabla+pocnituri... altceva nu vad ce as putea sa-i fac...
Exterior:


Interior:

  • bujuxp

  • Mesaje scrise: 145
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2001 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mar 2007

  • Mesaj Privat
te duci la tinichigerie si ii spui sa-ti faca o tabla dupa modelul care s-a rupt si ti-o sudeaza . Altceva nu vad. Sau cauti o vectra la dezmembrari in stare buna o decupezi pe aia si o pui la tine. Nu ai contraaripi la masina? Daca nu ai de aceea s-a intamplat asta. Eu mai am o toyota strlet din 89 modelul nou de 90 si nu are pic de rugina pe ea. Bune masini toyota
  • SUPERDRAGOS

  • Mesaje scrise: 2,680
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 2001 3.O DI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Sal! Din pacate,asa cum vad,masina ta a fost un "Xperiment".Cred ca cineva a incercat sa-i faca o parte,sau toata caroseria din fibra de sticla!Nu se vede prea bine,dar cat am vazut din poze cine ti-a dat-o nu i-a mai facut tinichigeria,ci probabil a facut-o "de vanzare",cu multa fibra,chit,poxipol si alte d-astea.Singura sol. viabila ar fi sa gasesti toata "oala" amortizorului spate,de preferat 9,deoarece se pozitioneaza mult mai usor decat cea SH.
  • Xperiment

  • Mesaje scrise: 218
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 1995 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2006

  • Mesaj Privat
Am dus-o la un tinichiger si cum s-a uitat la ea mi-a zis ca a mai fost sudata in zona aia. E clar ca a fost facuta de mantuiala Sad
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR