Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • octav13

  • Mesaje scrise: 2,072
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Vectra 2003 y 22 dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
de ziua romaniei "1 dec 2007"incepand cu orele 22 ,concerteaza DJ Tiesto
cine vine?
eu, da
poate facem o intrunire ad-hoc
detalii aici
Skip ads

  • Sso1079

  • Mesaje scrise: 199
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Salut,

Eu as veni, doar ca nu prea am cu cine din partea asta a tarii.
Daca mai sunt doritori din zona asta (Oradea, Satu Mare, Arad, Cluj), poate ne """cuplam" cumva, mai multi pe o masina....
Eu sunt dispus sa merg cu a mea + alti pasageri.
  • octav13

  • Mesaje scrise: 2,072
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Vectra 2003 y 22 dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
adevarat esti de f departe....plus sunt drumurile asa cum sunt.....
eu ma refeream mai mult la bucuresteni.....dar vad ca nu "gusta "genul Wink
  • octav13

  • Mesaje scrise: 2,072
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Vectra 2003 y 22 dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
adevarat esti de f departe....plus sunt drumurile asa cum sunt.....
eu ma refeream mai mult la bucuresteni.....dar vad ca nu "gusta "genul Wink
Skip ads

  • kegpr

  • Mesaje scrise: 554
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2000 X25XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Ba gusta, dar unii vor veni cu treaba Smile ... poate totusi o sa ne vedem pe-acolo.
  • ealex

  • Mesaje scrise: 166
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1990 C20XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2005

  • Mesaj Privat
am fost ultima oara cand a venit la polivalenta acu un an sau doi, si a fost deosebit de kko.
tieste e un producator foarte bun, dar ca dj... slabut.
showurile lui sunt exact ca si cum ai asculta cd-ul in masina. nimica interesant. cel putin asa presteaza la noi, romanii.
  • octav13

  • Mesaje scrise: 2,072
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Vectra 2003 y 22 dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
ealex a scris:am fost ultima oara cand a venit la polivalenta acu un an sau doi, si a fost deosebit de kko.
tieste e un producator foarte bun, dar ca dj... slabut.
showurile lui sunt exact ca si cum ai asculta cd-ul in masina. nimica interesant. cel putin asa presteaza la noi, romanii.

de data asta a fost cu totul si cu totul altfel....
show-ul a fost deosebit....artificii,efecte sonore,lumini,lasere,tunuri de fum si comfeti,proiectii temetice etc
a prestat de la 0.00 - iar 3.30 cand am plecat inca mai mixa
100000 wati
10000 de oameni
legat de prestatia lui ..ce pot sa spun...nu degeaba a fost 3 ani la rand dj-ul lumii ,aici mai intervine si gusturile
  • vectraph

  • Mesaje scrise: 133
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Smile) ce pacat ca acum vad topicul asta! am fost la show octav si a fost super! ai dreptate tu cu 3 ani la rand primul din lume! sper sa vina si anul asta!
ca sa nu ma injure careva ca am redeschis topicul aiurea postez pentru ca am si unele comentarii cu privire la romanii(si altii) care au fost la show:
eu am stat pana la final si cand am plecat cantitatea de gunoi prin toate colturile si peste tot era pur si simplu inimaginabila (leprele draq care arunca aiurea!)
eu am fost in sala relativ devreme si aveam loc, stateam jos linistit impreuna cu prietena, dupa ce a inceput showul si toata lumea dansa, atunci cand ne-am ridicat in picioare unii dintre cei care stateau pe scarile de acces au incercat sa se bage in spatele nostru pe scaun cu toate ca aveam geaca pe scaun si tot... nesimtirea in tara asta este fenomenala! culmea tupeului jegos a mai si comentat ca de ce nu il las sa stea jos!
apoi unu si cu una, ambii cu gabarit depasit, el trotilat nitel s-au bagat in fata noastra cand eram jos iar! ne-am ridicat si noi si am dansat aproape de ei sa zboare peste balustrada... dupa cateva schimburi de replici scurte s-au simtit si s-au mutat un rand mai incolo 8-x
totusi muzica a fost buna, flacarile si laserele super si in general totul a fost foarte bine pus la punct!
imi pare rau totusi ca nu putem savura un astfel de eveniment fara sa se intample ceva nasol, fara prosti, fara betivi, si alte neamuri d`astea scarboase!
pentru cine a mai auzit de trance energy sau de sensation white acolo e paza gramada pe tine la cel mai mic semn de prostie chiar daca sunt mii de oameni!
toate cele bune si sa speram ca vine si anul asta Smile)
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR