Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
comnic5 a scris:Ca merg tramvaiele cu pozitii, ca adorm unii la volan, ca mor unii oameni la volan .... accidente vor mai fi atata timp cat vor exista masini pe sosele.
Ideea e ca la scoala de soferi ar trebui sa se puna mai mult accent pe conduita preventiva.

Si cu cei care au facut deja scoala de soferi ce facem? Nu cumva ar fi de preferat ca politia sa isi faca treaba? Dar chiar acum am vazut la tv un logan de la politia rurala care mergea cu un far ars si lumini de pozitie albastre. Dar nu asta era subiectul stirii.
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Pai pe politisti nu are cine sa-i controleze. Am aratat o poza intr-un alt topic in care am pozat un logan de la rurala oprit in statia de autobuz. Un alt exemplu este un vento cu radar de la Tg. Jiu care are un bec de pozitie pe dreapta spate ars de aproape 2 ani.
on topic
Daca tranvaiul ala mergea pe linia de pe celalat sens, ratb este raspunzatoare pentru moartea celor 3 tineri fiindca nu a semnalizat corespunzator lucrarile in trafic, soferului ramanandu-i doar vina de a circula imprudent.
Sau poate or fi jucat "lasul"
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
De multe ori si soferii ambulantelor merg pe contrasens noaptea doar cu luminile de stationare!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR