Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • G_S_C

  • Mesaje scrise: 817
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Ma bate gandul sa plec o fuga saptamana viitoare la Bran, vreo 3-4 zile, o minivacanta.
Noi suntem o familie de trei persoane, doi adulti si un copil. Ca si cazare ne intereseaza o camera maaaaare cu de toate, Very Happy ,sau un apartament.
Am studiat pe net o gramada oferte care mai de care mai frumoasa si mai atractiva, dar cand ajungi constati ca nu prea e asa .
De aceea am deschis acest topic, si ptr ca nu am mai fost in zona, va rog sa postati pensiuni si vile unde a fost ok si fara probleme, cazare buna,conditii bune, masa ok, si alte asemenea.
Nu vreau sa se inteleaga ca aici va fi un topic de publicitate, ci unul de informare, ptr a nu rata un concediu , ba din contra,de a fi unul foarte reusit!
Astept opiniile si sugestiile voastre! Very Happy
Skip ads

  • qwertyus1

  • Mesaje scrise: 49
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2006

  • Mesaj Privat
0745 030 576
0740 064 917 sunt doua nr de telefon ptr casa stoian in moieciu care e la 1 km de castelul bran. cazarea a fost de 100 lei pe camera si daca doreai aveai si masa dar sa spui ca sa cheme bucatar omul. masa costa ceva de genul 50 lei per om/zi adica 3 mese.curat, cu caldura, si baie in camera cea ce ptr cei cu copii mici e super ok.si omul a avut si rabdare ca am invadat casa cu trei familii cu kinderii aferenti. casa e de fapt o vila cu 3 etaje cu 15 camere, etc. merita sa incerci. bafta si zapada sa ai!
  • G_S_C

  • Mesaje scrise: 817
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Multumesc pentru informatii. M-am uitat pe un site si am gasit acolo si aceasta pensiune, are cateva foto si pare ok. Maine am sa sun sa vorbesc cu proprietarii.
  • katharina

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Feb 2008

  • Mesaj Privat
[cenzurat]
Skip ads

  • ovidium

  • Mesaje scrise: 1,016
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Faci cinste cu locatia? Smile
Ca daca tot ne inviti...
  • G_S_C

  • Mesaje scrise: 817
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Ceva preturi ptr camere duble-triple si apartamente? cu sau fara taxe, mic dejun inclus sau nu, ( ma-nebunesc dupa bufetul suedez Very Happy ), sa ne facem si noi o idee.
Multam
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR