Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • cristiandvd

  • Mesaje scrise: 383
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Pt navi CD 70 exista soft de navigatie cu harta Romaniei inclusa. Din pacate pt modelele mai vechi nu exista. Si tot din pacate din cate am inteles Navtech nu fuctioneaza pe principiul celorlalte sisteme de navi.
Adica sa-i putem pune noi harti daca avem soft-ul. Mai asteptam ....Sad Poate e vreun baiat mai destept asa si reuseste sa faca o treaba cine stie...
Skip ads

  • opi_ut

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Maramures
  • Masina: Vectra 1996 x18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Sep 2008

  • Mesaj Privat
navi 70 are inclus de la ,,mama lor '' sau trebuie sa-l procuri separat?

Sincer decat sa dai 250 eur pe un soft mai bine dai 170 pe un sistem portabil.
  • Zenith

  • Mesaje scrise: 86
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2007 1.9 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2008

  • Mesaj Privat
BC ca sa arate consumul instant si range trebuie activat la service si pt softul de navigatie vezi aici https://www.clubopel.com/vie...33&highlight=
  • deleted-21402

  • Mesaje scrise: 129
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Aug 2008

  • Mesaj Privat
am eu soft de navigatie navi cd70 pentru cine doreste 0766.267.243 ori 0727.393128 zona dr Taberei, Bucuresti, ori trimit prin posta dar suportati voi taxele Exclamation
Skip ads

  • ggmorariu

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Gasiti harta pe torrente daca cautati dupa VDO 2008-2
  • Cassino

  • Mesaje scrise: 129
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Am eu pt CD70 Navi. Cu Romania. Cine vrea ii dau azi la intilnire la ora 15 la Parcul Pionierilor.
  • hatchback

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Cassino a scris:Am eu pt CD70 Navi. Cu Romania. Cine vrea ii dau azi la intilnire la ora 15 la Parcul Pionierilor.


merge copiat cd 70 navi? il caut de 3 luni si in zadar, ce am gasit nu merge la mine( vectra c 2005)! pls........
ma poti ajuta ?
astazi am fost la opel in ozana la gtt si nu au asa ceva!
  • murzick

  • Mesaje scrise: 1,007
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2006

  • Mesaj Privat
hatchback, cautarea face minuni.
https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=10933
Skip ads

  • if 08 rdu

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2008

  • Mesaj Privat
sal! sunt nou pe acest forum si as vrea sa pun si io o intrebare scurta si la obiect. um un vectra c din 2003 motor 2.0 dti serie motor y20dth si as vrea sa stiu daca pot schimba comp de bord deoarece este mic pe jumatatea spatiului si sa-i pun unul mare sa imi indice consumul exact si altele sau daca ii pot pune navigatie in spatiul acela. multumesc
  • margean

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Arad
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Geolitic a scris:am BC Smile .. ca sa fie treaba inteleasa , e ecranu ala mic cu lumina portocalie unde iti scrie "Danger , slippery road" diminetile Very Happy , io vreau sa imi arate consumu sa stiu si io cat imi consuma masina , permanent , nepermanent sa am si io o idee acolo.


Ceau!
Ideea este urmatoarea: nu ai activat computerul de bord. Si eu am avut aceeasi problema: vedeam clima si cd-ul dar nu vedeam informatii despre viteza, consum, etc. Am obtinut de la reprezentanta din germania de unde am cumparat masina reducere de 500 EURO pe acest motiv. Am mers la un service in tara si cu un calculator special s-a conectat la computer-ul masinii si mi l-a activat. M-a costat 70 RON.
Incearca si tu!
  • hatchback

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2008

  • Mesaj Privat
cand sunt intalnirile la parcul pionierilor? ca sa stiu si eu cand sa vin pe acolo?

hatchback a scris:
Cassino a scris:Am eu pt CD70 Navi. Cu Romania. Cine vrea ii dau azi la intilnire la ora 15 la Parcul Pionierilor.


merge copiat cd 70 navi? il caut de 3 luni si in zadar, ce am gasit nu merge la mine( vectra c 2005)! pls........
ma poti ajuta ?
astazi am fost la opel in ozana la gtt si nu au asa ceva!

  • florin.mitea

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jun 2007

  • Mesaj Privat
eugencudalbu a scris:Eu am unn Vectra C din 2005 am facut rost de un soft de navigatie ,merge dar....nu este foarte detailat.Cine este interesat sa posteze si voi da detalii.
Salut am un opel vectra c 2003 cu navig .. imi poti da niste date de contact poate fac si eu o copie dupa cd tau:D sunt tot din constanta .. ms anticipat
Skip ads

  • mariani

  • Mesaje scrise: 769
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Mokka 2014
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Dec 2007

  • Mesaj Privat
florin.mitea a scris:
eugencudalbu a scris:Eu am unn Vectra C din 2005 am facut rost de un soft de navigatie ,merge dar....nu este foarte detailat.Cine este interesat sa posteze si voi da detalii.
Salut am un opel vectra c 2003 cu navig .. imi poti da niste date de contact poate fac si eu o copie dupa cd tau:D sunt tot din constanta .. ms anticipat


Florin.. din 2005 sa pus cd 70 navi, asa ca nu merge la ce ai tu ( ncdc 2013 sau ncdc 2015)..
daca doresti vino la intilniri (vezi intilniri C-ta.)si lti dau eu dar numai pina la unguri fara Romania..
  • ywar1334

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2002 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2009

  • Mesaj Privat
mariani a scris:
florin.mitea a scris:
eugencudalbu a scris:Eu am unn Vectra C din 2005 am facut rost de un soft de navigatie ,merge dar....nu este foarte detailat.Cine este interesat sa posteze si voi da detalii.
Salut am un opel vectra c 2003 cu navig .. imi poti da niste date de contact poate fac si eu o copie dupa cd tau:D sunt tot din constanta .. ms anticipat


Florin.. din 2005 sa pus cd 70 navi, asa ca nu merge la ce ai tu ( ncdc 2013 sau ncdc 2015)..
daca doresti vino la intilniri (vezi intilniri C-ta.)si lti dau eu dar numai pina la unguri fara Romania..


salut,

am si eu un opel vectra 2002, z18xe cu navigatie siemens ncdc 2015 si as avea nevoie de softul si hartile pentru acest sistem; am dat jos navtech central europe dar nu merge, dupa ce introduc cd-ul imi este refuzat de unitate

daca are cineva o varianta care merge si pe sistemul meu il rog sa ma anunte, nu imi trebuie neaparat hartile de romania cat ma intereseaza ungaria, austria si germania, sau orice aveti

stiti cumva si viteza la care poate fi scris cd-ul, writer-ul meu nu poate scrie sub 8x, e oare prea mult ?

multumesc anticipat

Lau - Timisoara
  • CristianTM

  • Mesaje scrise: 3,721
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mar 2006

  • Mesaj Privat
#ywar1334 NU EXISTA soft de navigatie pentru Ro pentru sistemele Siemens (si nici nu cred ca o sa existe vreodata = parere personala).
Daca vrei navigatie in Ro, schimba NCDC cu CD70 NAvi, s-a mai discutat !

CristianTM.
  • ywar1334

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2002 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2009

  • Mesaj Privat
CristianTM a scris:#ywar1334 NU EXISTA soft de navigatie pentru Ro pentru sistemele Siemens (si nici nu cred ca o sa existe vreodata = parere personala).
Daca vrei navigatie in Ro, schimba NCDC cu CD70 NAvi, s-a mai discutat !

CristianTM.


multumesc cristianTM.

pot sa traiesc cu asta, macar sa gasesc cd-urile cu harti pentru europa, ai ceva idei despre asta ?

multumesc.
  • octamar2002

  • Mesaje scrise: 163
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2007 Z18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Sep 2009

  • Mesaj Privat
Salutare. Mi-am pus pe Vectra un Cd 70 Navi dar nu am CD cu harta Romaniei. Ma puteti ajuta?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR