Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • kestor

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z22se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Salutare baieti! Am inceput "upgrade ul" masinii mele si m am gandit ca imediat dupa ce am pus folii sa schimb jantele..as vrea ceva altfel..sunt draguta si deosebit de intretinute jantele care le am acum pe masina,dar as vrea ceva mai aerisit..cu spite mai mici..altceva..daca v-ati saturat de jantele voastre si vreti un schimb..astept oferte! Ofer si diferenta!
Jantele sunt perfecte,nu sunt jgariate ,sudate,indoite.Nici macar nu sunt atinse in borduri!

  • Dragster

  • Mesaje scrise: 172
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Iti intelegem perfect dorinta, dar poate ar fi bine sa pui si dimensiunile jantelor tale (din poza par a fi de 16", dar cine stie..) si eventual, daca urmaresti un schimb cu jante mai mari...mai mici decat ale tale...
  • kestor

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z22se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Dragster a scris:Iti intelegem perfect dorinta, dar poate ar fi bine sa pui si dimensiunile jantelor tale (din poza par a fi de 16", dar cine stie..) si eventual, daca urmaresti un schimb cu jante mai mari...mai mici decat ale tale...


Da,sorry am uitat sa mentionez ca jantele sunt pe 16" In principiu m ar interesa jante de aceasi dimensiune sau pe 17",in nici un caz mai mici de 16. Sper sa gasesc pe cineva care sa saturat de jantele lui Smile
  • mihaifri

  • Mesaje scrise: 34
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2006

  • Mesaj Privat
cat ai vrea pe jante ?
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR