Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • SCP
  • OP
  • 13 mesaje
  • din 04 Jun 2005
  • Astra 2000 Y 17 DT
  • Bucuresti
  • SCP

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Daca nu va da mana sa cumparati o antena de Astra F (incepand cu 1.000.000 normala - pana la 2.500.000 electrica)de la un reporezentant de piese auto din import, va spun eu cum am facut:
Am fost in targul de masini (Vitan din Bucuresti) IN DATA DE 12.06.2005 cautand ceva ... (altceva decat antena) si am fost surprins sa vad agatata mai restras antena cautata de juma' de an. Hmmm pretul ?! 100.000 lei.
A mers perfect cu o singura modificare: antena noua am bagat-o in tija veche a antenei, taiata pe jumatate.
DE CE SA DAI PESTE 1.000.000 LEI CAND POTI DA 100.000 "SI CU ACELEASI REZULTATE".
ESTETIC E DE NOTA 10. ZICI CA E DE LA MAMA EI.

BAFTA


EDIT : astra f,g,h ; vectra a, b, b+, c ; (king of the road)
  • Slick

  • Mesaje scrise: 1,319
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Mai mult decat probabil, antena aia a fost "ciordita" de la un posesor ca tine..
  • Mr.hat

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
ii astra f sau vectra a ?Very Happy ma dc ii de astra f cu 100 mii gasesti la cluj tija de la antena simpla Smile , deja la aia electrica ajunge pretul in jurul sumei de 1 mil
  • SCP
  • OP
  • 13 mesaje
  • din 04 Jun 2005
  • Astra 2000 Y 17 DT
  • Bucuresti
  • SCP

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Slick a scris:Mai mult decat probabil, antena aia a fost "ciordita" de la un posesor ca tine..


Antena este noua 100% in punga, aveau partea metalica (antena propriuzisa) de culoare neagra si argintie. sunt un tip tipicar si imi dadeam seama ca a mai fost folosita. O sa fac poza si o sa o vedeti ... luni cred ...
  • SCP
  • OP
  • 13 mesaje
  • din 04 Jun 2005
  • Astra 2000 Y 17 DT
  • Bucuresti
  • SCP

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Mr.hat a scris:ii astra f sau vectra a ?Very Happy ma dc ii de astra f cu 100 mii gasesti la cluj tija de la antena simpla Smile , deja la aia electrica ajunge pretul in jurul sumei de 1 mil


Antena asta merge pt astra a din '92-96'. Ce imi pare rau (dar stiti cum e romanul " ... da mintea din urma ...") ca nu am luat telefonul tipului. Este o masa medie cu un cort pt umbra. Se afla pe prima alee in stanga cum intrii in targ pe la aparatele cu fise.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR