Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • cont-sters-60068

  • Mesaje scrise: 192
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2011

  • Mesaj Privat
as vrea sa achizitonez un astra g caravan imi recomandati sa i fac o inspecte inainte de cumparare la expocar? sa
Skip ads

  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Cred ca cea mai buna inspectie ar fi sa vi cu ea joia la intalniri. Sunt destul de multi baieti priceputi.
La expocar e un pic mai delicat, insa in mare e safe sa te duci cu ea, asta doar daca consideri ca merita deranjul. Mai bine apelezi la un cunoscut ce cunoste cat de cat cu ce se mananca o masina si procedeele de masluire ale samsarilor.
  • xdaria

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Astra 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jul 2011

  • Mesaj Privat
Unde si la ce ora va intalniti?
As dori sa vin si eu sa discut cu voi anumite aspecte legate de acest service, asta inainte sa arunc cu noroi in ei, la urma urmei sunt totusi niste oameni care se straduiesc sa faca treaba acolo, pacat ca nu le prea iese....
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Joia, la Stadion, insa acum lumea e in concedii.
Skip ads

  • ionut.96

  • Mesaje scrise: 81
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Corsa 2008 1.3 DTJecoFlex
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jul 2010

  • Mesaj Privat
Cred ca s-au intors acum oamenii. Stiu ca nu am venit de loc la intalniri, dar de fiecare data cand am vrut, am avut cate o problema. Poate o sa ajung si eu la o intalnire.
Numai bine!
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Tot discutand si intreband, se pare ca oamenii de la Expocar merg acum pe principiul "Clientul nostru, stapanul nostru" cu majoritatea celor ce le trec pragul.
Sa fie oare rezultatul perioadei mai grele financiare?
Evident, pe @Stelea tot nu il satisfac, masina lui nu exista si basta Laughing

Tare mult as vrea sa-mi activez proiectoarele, dar nici eu nu reusesc sa-i conving ca au nevoie doar de 3 click-uri... Ma tot paseaza si amana
  • myrcy

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Dambovita
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Aug 2012

  • Mesaj Privat
bai fratilor am un aveo luat de la expocar...vai de aia care nu au nici o minima cunostinta de mecanica si ajungi in service la ei...nu iti schimba toate piesele care ei spun ca le au schimbat...iar lucrarea e de mantuiala...feriti va!la 40000 km mi au picat supapele ...dupa ce le au schimbat ce sa vezi mi se prelinge ulei pe la capacul de la culbutori...acolo se vede folosit silicon ,cei de acolo spun ca ei nu folosesc silicon,iar un mecanic cand i am zis mai inainte de problema asta mi a spus sa vin ca imi pune niste silicon ...deci service ul sustine ca ei nu pun silicon dar un mecanic de la ei imi spune ca imi pune...tot o vrajeala tipic reprezentantelor romanesti.multi cunoscuti care au aveo sau vaitat de supape ca le au picat ...nu e normal la 40000 sa pice...asta da calitate de masina...foarte slabe calitativ...sfat la banii uneia noi va recomand sh din afara preferabil masina nemteasca...alta problema comuna la aveo radiatorul...carcasa de la cular se indoaie de caldura (material de calitate!)si preseaza pe radiator pana il gaureste si hop alta cheltuiala...si un ultim sfat nu mai cumparati de la reprezentante piese de schimb sunt de 2-3 ori mai scumpe decat cele de la un magazin normal de piese...calitatea e aceiasi!va salut si mai astept pareri! Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR