Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • teodor

  • Mesaje scrise: 397
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Sezran a scris:mai sint si argintiii, clasice (metalice) sau de fite.

apropo ce neoane ... ieri seara la statia petrom cotroceni era un logan alb minivan. cu pozitii albastre pe fata si pe bara fata doua rinduri de lumini albastre. nu neoane ... aratau mai degraba ca niste leduri bagate intr-un tub de plastic transparent. evident ca nu am avut cu ce sa fac poza, uitasem telefonul acasa.


audi deghizat
  • 16V

  • Mesaje scrise: 151
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Apr 2006

  • Mesaj Privat
eu am avut pe prima Astra capace rosii, asa am luat-o de afara. a doua Astra am luat-o cu capace verzi. acum am un 520 cu capace albastre. toate asa le-am adus. am intrebat si eu de ce si mi s-a spus ca au un gaz mai usor decat aerul in roti, azot. iar ca sa iti bage azot in roti, in Italia costa cam 10 euro.
  • Sezran

  • Mesaje scrise: 1,183
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jun 2004

  • Mesaj Privat
nu, nu ... nu ca la audi, la baza farului. erau pe lateral si in fata pina la numarul de inmatriculare. pe 2 rinduri.
  • ovidiutm

  • Mesaje scrise: 3,502
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 1992 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2007

  • Mesaj Privat
si la noi, umflatul cu azot costa 3-4 ron per roata. Am umflat si eu de fitze... Very Happy

P.S. am capacele negre, si dupa ce a pus azot a venit tipul si mi-a pus verzi... cum masina e visinie iar verdele nu se asorteaza, le-am pus inapoi pe alea negre! Laughing
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR