Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • vyo81_speed

  • Mesaje scrise: 276
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Vectra 1992 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Feb 2007

  • Mesaj Privat
Azi am descoperit o chestie destul de interesanta ,am inchis usa cu cheia (nu din telecomanda alarme-i) si aveam geamul deschis pe partea dreapt si am descoperit ca la a 2-a pozitie a cheii sa inchis geamul,nu mi-a venit sa cred si am deschis amindoua geamurile si am incercat din nou :la prima pozitie sa armat inchiderea iar la a 2-a sau inchis geamurile sincer dupa 2 ani de cind am masina nu credeam ca o sa mai gasesc noutatii dastea,iar paici pe forum nu am gasit ceva asemanator la ce am descoperit eu ,lasind la o parte modului de ridicare a geamurilor din telecomanda care se gaseste in comert.posibil sa mearga si la alte modele.sau deja stiatii de asta si eu sint ultimul care a a aflat? Mad
  • mark

  • Mesaje scrise: 1,429
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1999 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2008

  • Mesaj Privat
D-zeule, tu chiar vorbesti serios? Eu cred ca tu ne aburesti, nu exista asa ceva Laughing, am glumit si nu vreau sa te superi dar cred ca ai mari sanse sa fi ultimul care afla asta ... Laughing Daca spun o prostie, rog colegii de forum sa ma corecteze, cred ca toate masinile care au geamuri electrice si inchidere centralizata din fabrica au sistemul asta ...
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
mark, nu toate. doar majoritatea Smile
  • Marius T.

  • Mesaje scrise: 626
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Z 16 XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Dec 2005

  • Mesaj Privat
Tocmai ai descoperit functia ''comfort''. Acum ca ai dat de ea pune-i un modul la alarma si poti ridica geamurile la inchiderea masinii din telecomanda. Very Happy
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR