Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • danutz_geo

  • Mesaje scrise: 256
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Dec 2007

  • Mesaj Privat
sa va explic ieri cand veneam de la pestera dambovicioara pe acel drum bunicel mi sa blocat dintro data volanul si sa aprins in bord becul da la 'abs' am mai mers asa cam 10-15 metri si am gasit un loc de oprit, se da tata jos se uita la motor la sigurante la roti (ca eu conduc el cu mecanica e bine sa mergeti cum merg eu cu cineva care se pricepe cat de cat) nu parea nici o problema vizibila asa ca ne urcam in masina si dam zeci de telefoane si incet incet ajungem in campulung la un service un imi zice ca pompa de la servo-directi are un motoras electric care sa ars si tre sa schimbe toata pompa care a zis ca se face comanda si ma costa cam 1000 de euro si mia zis ca pot ajunge cu ea la bucuresti dar nu mai am servo directi adica cine a condus daci 1310 stiu cum e. acum va rog frumos dar cat se poate de urgent niste sfaturi ce sa fac unde sa ma duc ? Crying or Very sad Crying or Very sad Question

Ti-am mutat si redenumit discutia aici pentru raspunsuri cat mai bune/la obiect.love4cars
  • vali zak

  • Mesaje scrise: 386
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Nov 2005

  • Mesaj Privat
Vezi ca la rubrica "publicitate" are anunt Trami care se ocupa cu reparatii casete de directie....si e 1000 e noua dar astea se reconditioneaza si cu rezultate f. bune la cel mult jumatate din pret .
  • love4cars

  • Mesaje scrise: 1,440
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Nu se conduce chiar asa greu fara servo.
Am avut o problema la fosta astra si am mers ceva vreme fara servo la directie dar e acceptabil.
Tot la Trami am rezolvat-o si am fost multumit.
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR