Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua
  • VLAD90

  • Mesaje scrise: 246
  • Locatie: Bihor
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Am vazut unul Astra Caravan 1,7 clima , 4 airbag, casetofon blakup 4 boxe, esp, aps , geamuri electrice 128000 km gri metalizat, proiectoare 6000 neinmatriculta si a zis ca la 7300 mi-l da inmatriculat e euro3. Ce sa fac ii trebuie raspunsul maine ?
Skip ads

  • shm3ny2
  • Temporar Suspendat
  • 9 mesaje
  • din 06 Apr 2008
  • Vectra 1998
  • Bucuresti
  • shm3ny2

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Apr 2008

  • Mesaj Privat
ce a an?
  • VLAD90

  • Mesaje scrise: 246
  • Locatie: Bihor
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Respectiva oferta a plecat de mult, dar maine merg la tipul ala sa vorbesc cu el de un opel astra si as fi dispus sa dau pe el pana la 7000 euro dpp. ( adica taxa de inmatriculare si spaga lui ) deci sa o primesc inmatriculata. Ce pot sa pretind pe bani astia ( caravan, hach, diesel/benzina, km aprox, etc.) As dori un diesel din minim 2002 si sa nu aibe peste 140.000 km si schimbate distributia si consumabilele mai costisitoare, oricum schimb ulei si filtre dupa ce il iau. Tipul aduce masini bune ( oras mic, multi prieteni a luat de la el , toti sunt multumiti). Va rog urgent ca nu mai e mult timp .
  • VLAD90

  • Mesaje scrise: 246
  • Locatie: Bihor
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Chiar nimeni nu stie nimic, va rog mult dati-va cu parerea ca la ora 15 merg la tipul respectiv.
Skip ads

  • Tzepozzz

  • Mesaje scrise: 795
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2001 Y 17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2007

  • Mesaj Privat
eu as zice ca in banii astia caravan diesel poate sa iti aduca. legat de km slabe sanse sa fie pana in 140 k, iar distributia schimbata nici atat....oricum distributia nu mi se pare prea scumpa de schimbat(am intrebat eu azi la un magazin 3,5 mil kitul de distributie+manopera 1,5 - 2 mil)
  • pystha

  • Mesaje scrise: 222
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Aug 2006

  • Mesaj Privat
daca reusesti sa cumperi o masina cu motor DTI 2.0 nu mai trebuie sa schimbi distributia, acesta fiind pe lant
  • VLAD90

  • Mesaje scrise: 246
  • Locatie: Bihor
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Am fost la tip si e plecat in Germania dupa o masina si vine duminica, poate aduce ceva si ma tenteaza. Dar daca nu voi vorbii cu el abia astept Smile va tin la curent cu ce se intampla mrs pt sprijin si astept incontinuare opiniiile voastre
  • Iscander_88

  • Mesaje scrise: 426
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1999 Y16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Sfatul meu, cum ai primit masina, schimba-i distributia. Pentru suma aia nu merita sa pui in joc motorul masinii.
  • alxgudea

  • Mesaje scrise: 479
  • Locatie: Cluj Napoca
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jun 2006

  • Mesaj Privat
uite ca sa iti faci o idee, uitat-e pe site-ul bestauto.ro aici sunt o groaza de masini la vanzare, multe din zona noastra si care le vezi si pe oserul din cluj.
dupa cate stiu eu trebuie sa gasesti masina de 2001-2002 cu clime si alea pana la 7000 ....(chiar e4 benzina) uita-te si vezi..daca gasesti ceva adus din franta sau belgia ai sanse pa pret mic, calitate...dupa pret...trebuie sa mergi cu cineva priceput intr-ale masinilor sh
PS..acuma vad...ai postat la "masina noua"..nu te mira ca nu prea ti-a rasouns lumea...
  • Master2006

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Salut!Sunt nou pe aici si am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva.Stiu k este siteul clubului opel si probabil ca o-sa par putin nebun dar totusi incerc.Am o dilema vreau sa-mi cumpar o alta masina dar sh.Ma poate ajuta cineva nu stiu ce sa aleg la banii pe care ii am intre BMW seria 3 si Opel astra bertone cabrio.La opel sincer ceea ce ma incanta este faptul ca este decapotat.Ma puteti ajuta si pe mine cu o parere macar? multumesc
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR