Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • Florinak3

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jul 2008

  • Mesaj Privat
nu.mi mai rasp nimeni?Neutral
  • Florinak3

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jul 2008

  • Mesaj Privat
am si o o probl...si ma gandeam k o pot rezolva cat de cat...aici pe forum..makr cu niste sfaturi..dar vad k nu ma ajuta nimeni...najpa...NeutralSad(
  • mariusgmg

  • Mesaje scrise: 4,095
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Florinak3 a scris:am si o o probl...si ma gandeam k o pot rezolva cat de cat...aici pe forum..makr cu niste sfaturi..dar vad k nu ma ajuta nimeni...najpa...NeutralSad(

Sfaturi eu ti-am dat:
mariusgmg a scris:Florinak3 - Bine ai venit in Club Opel.
Dupa cum bine zice si dumitrache marius, mai intai foloseste functia de CAUTARE si fa-ti putin timp si citeste regulamentul. In legatura cu problema ta - spune-ne si noua ce masina ai, ce motorizare, etc. De fapt ai putea sa o prezinti in acest topic: https://www.clubopel.com/viewforum.php?f=1
Cred ca ai vazut, sunt si eu din Iasi. Tu ai putea sa vii la intalnirile noastre. Poti sa-ti faci nitel timp sa citesti si topicul cu intalnirile de la Iasi. Ai sa vezi ca acolo sunt destui care te-ar putea ajuta.
Si ca sa te ajut, topicul iesenilor: https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=10252
Stiu, sunt multe pagini, dar si noi suntem multi .
In legatura cu problema ta, vezi motorasul de ralanti sau de mers in gol. Ii mai zice IAC.
Foloseste functia de cautare ca e undeva un topic despre cum se curata IAC-ul.
La mine face la fel masina si am curatat IAC-ul de cateva ori. Merge un timp bine apoi incepe iar sa se balbaie. Prima investitie care am s-o fac este IAC-ul.
Salutari si te asteptam la palat!


Ca sa nu mai zic ca a trecut ceva timp de cand ai scris mesajul. De atunci chiar nu ai facut nimic?
Te asteptam sambata la palat!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR