Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • tousen

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Aug 2010

  • Mesaj Privat
Salut, service'ul acesta face si diagnosticari? as dori sa duc o masina la un service in Targoviste ca si verificare inainte de a da bani pe ea si nu stiu nici un service (ce sa mai spun de un service bun). Poate cineva sa'mi dea niste referinte? Va multumesc anticipat.
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
E safe acest service. Te poti duce cu masina pentru o verificare. Succes.
  • robertblondul

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Aug 2010

  • Mesaj Privat
[quote="DB77AAA"]Si te-ai inscris special sa ne avertizezi?

da, special!
si de suparare ca am platit de 2 ori reparatia, o data la ei si dupa cateva luni la alt serv.
Eu va previn sa nu dati pe la ei prin serv. ca o patiti!
  • mihai_39

  • Mesaje scrise: 833
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Prima oara am fost multumit de ei pentru schimbul bucselor, capetelor de bara, bieletelor. Usor surprins ca au facut geometria cu volanul stramb, dar am rezolvat apoi refacand-o (contra cost, evident).

A doua oara am schimbat sabotii de frana. Mai precis, anul trecut. Foarte nemultumit. Baietii au lucrat neingrijit si asta s-a vazut apoi: franele nu sunt echilibrate pe puntea spate. Am fost expediat atunci pe motiv ca sistemul de autoreglaj la Opel e de cacao comparativ cu VW, la niste observatii de-ale mele. Am gresit ca nu m-am intors la ei sa le bat obrazul.

Nu mai calc pe la ei, ca bat drumul degeaba si nici manopera nu compenseaza drumul si timpul. Preturile sunt ca in Bucuresti, poate chiar un pic mai mari decat practica alti mecanici, nu service (ca oricum n-am fost facturat vreodata). Parca erau mai responsabili si atenti baietii d-lui Mircea. Cu parere de rau.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR