Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett
  • gula

  • Mesaje scrise: 25
  • Locatie: deva
  • Masina: Kadett 1987 1,3nb
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Oct 2006

  • Mesaj Privat
salutari, cine ma poate ajuta sa gasesc stopuri clare si faruri angel ice pt kadett E
Skip ads

  • costinvasile

  • Mesaje scrise: 163
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2008 z19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2008

  • Mesaj Privat
eyes?
  • alindel

  • Mesaje scrise: 215
  • Locatie: cluj-napoca
  • Masina: Kadett 1989 17d
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Mai 2007

  • Mesaj Privat
si eu as vrea sa imi fac rost de asa ceva. unde gasim?
  • SUPERDRAGOS

  • Mesaje scrise: 2,680
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 2001 3.O DI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2007

  • Mesaj Privat
DA,stai ca vine stie tot !Se gasesc la modicul pret de 100 e,pe drumul de Giurgiu,la iesire din Jilava,in aceiasi curte cu `SAMOUNA`-fac pavaje,garduri si borduri din ciment vibrocompactat.La iesire,deci din Jilava,mergand spre Giurgiu,intr-o curba la dreapta,se afla intrarea intr-un fost C.A.P..Ca punct de reper,la poarta este o vulcanizare.Daca va apare un pod mare si rosu in fata,inseamna ca ati trecut deja de acel loc cu 3-400m.In orice caz,sunt pana acolo o gramada de indicatoare cu SAMOUNA,e imposibil sa nu le vedeti.Si inafara de stopuri clare,mai au si o gramada de proiectoare,covoare si covorase,cam tot ce se gaseste si in Vitan,dar cu rabdare poti gasi si chestii interesante...
Skip ads

  • alindel

  • Mesaje scrise: 215
  • Locatie: cluj-napoca
  • Masina: Kadett 1989 17d
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Mai 2007

  • Mesaj Privat
e cam departe pentru mine. eu sunt din cluj-napoca. nu stiu cand o sa ajung pe acolo. dar daca cineva si-ar cumpara si se potrivesc bine atunci sa posteze pe forum poze si daca e ok sa se intereseze cu trimiterea prin posta cum s-ar putea face.
  • gula

  • Mesaje scrise: 25
  • Locatie: deva
  • Masina: Kadett 1987 1,3nb
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Oct 2006

  • Mesaj Privat
costinvasile a scris:eyes?

multumesc domn profesor. mai bine i-mi dadeai o mana de ajutor pt intrebare nu lecti de engleza Evil or Very Mad
  • gula

  • Mesaje scrise: 25
  • Locatie: deva
  • Masina: Kadett 1987 1,3nb
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Oct 2006

  • Mesaj Privat
SUPERDRAGOS35 a scris:DA,stai ca vine stie tot !Se gasesc la modicul pret de 100 e,pe drumul de Giurgiu,la iesire din Jilava,in aceiasi curte cu `SAMOUNA`-fac pavaje,garduri si borduri din ciment vibrocompactat.La iesire,deci din Jilava,mergand spre Giurgiu,intr-o curba la dreapta,se afla intrarea intr-un fost C.A.P..Ca punct de reper,la poarta este o vulcanizare.Daca va apare un pod mare si rosu in fata,inseamna ca ati trecut deja de acel loc cu 3-400m.In orice caz,sunt pana acolo o gramada de indicatoare cu SAMOUNA,e imposibil sa nu le vedeti.Si inafara de stopuri clare,mai au si o gramada de proiectoare,covoare si covorase,cam tot ce se gaseste si in Vitan,dar cu rabdare poti gasi si chestii interesante...

mersi dragos daca mai putea ajuta cu o adresa sau un nr tel. eu am gasit sa-mi aduca cineva de dincolo cu 165euro dar nu stiu ce model si cum arata, nu le-am gasit nici pe fk-automotive pt ca ele di aceste sunt Rolling Eyes Idea
  • SUPERDRAGOS

  • Mesaje scrise: 2,680
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 2001 3.O DI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Sal,din cate stiu erau 100 e/set,stopuri clare.Nu avea decat de 3/5 usi,care nu merg la mine(sedan).In orice caz,cu prima ocazie cand ajung pe acolo ii iau tel.(cu totul)
  • NOB-Zeus

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie:
  • Masina: Kadett 1987 18E
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Gasesti tot ce vrei... pe : http://www.jom.de/ (inclusiv stopuri pt kadett)... si comanda o faci la: http://www.horguemtuning.ro.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR