Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • Tabac

  • Mesaje scrise: 355
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2002 Z22SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Am vazut ca deja au aparut fotografii cu noul model de la Opel, probabil in faza in care se va lansa si pe piata.

http://www.sotto.ro/articol...35_0.html#galerie

Bineinteles ca majoritatea stiau de aparitia acestui model, ce poate nu se stia si recunosc ca nici eu, e faptul ca se gandeste o reintroducere a tractiunii integrale la aceasta clasa.Din punctul meu de vedere cred ca este un lucru important avand in vedere manevrabilitatea masinilor cu tractiune integrala (tin sa mentionez cateva, in afara de modelele mai vechi de la Opel: Subaru Impreza, Mitsubishi EVO, Nissan Skyline).
Bineinteles ca Insignia, chiar si in versiunea OPC, nu cred ca se va ridica la nivelul celor mentionate mai devreme, dar totusi poate daca se mai umbla la "cutiutele cu surprize", un chip, un turbo mai puternic, cine stie...
La capitolul design exterior si interior, asa cum scrie si in articol...un mare pas inainte, parca nu mai este acel stil conservator pe care multi in reprosau celor de la Opel.
Voi ce parere aveti?
  • dartagnan

  • Mesaje scrise: 370
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2001 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Parerea mea este ca daca te uitai mai atnt pe forum mai gaseai si alte topicuri legate de subiectul asta, cum ar fi:
https://www.clubopel.com/vie...47&highlight=
Citeste Regulamentul!
  • mark

  • Mesaje scrise: 1,429
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1999 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Se discuta deja aici. Inainte de a posta da si tu un search sa vezi daca mai exista subiecte asemanatoare cu ce vrei tu sa postezi.

LE: lol dartagnan ai dat click pe "Trimite" cred ca cu 1 secunda inaintea mea Very Happy
  • Tabac

  • Mesaje scrise: 355
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2002 Z22SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Ok, de acord cu voi...sincer nu am timp atat de mult sa frunzaresc toate topicurile.
Rog ca cei abilitati sa mute discutia...sorry!- Surprised
  • Mr.Opel

  • Mesaje scrise: 2,290
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Online
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Continuati va rog aici:

Opel Insignia - poze oficiale
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR