Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • mark

  • Mesaje scrise: 1,429
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1999 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Ieri ma uitam pe Youtube si am gasit cateva filmulete cu acest Criss Angel ...




Astea sunt doar cateva, am incercat sa gasesc explicatii, am cautat in internet despre Levitatie insa nu am gasit mai nimic. Sunt foarte curios cum poate omul asta sa faca asa ceva. Sunt simple trucuri sau chiar acest om e inzestrat cu puteri de la D-zeu? Din cauza ca nu am gasit nimic care sa-mi explice cat de putin ce se petrece acolo am decis sa postez aici, sa aflu parerile voastre, am vazut ca printre noi sunt persoane cu destul de multe cunostinte in ale paranormalului ... poate cineva sa explice ce se petrece ?

Ca sa nu incarc prea mult acest post am sa atasez 2 linkuri gasite in internet:
Levitatia
Levitatia-o provocare pt stiinta
  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Daca cineva ar sti sa explice exact, ar fi la Hollywood, nu pe acest forum. Sunt clar iluzii, foarte bine realizate si foarte bine pazite. Ceea ce nu imi explic e cum de exista atatia oameni care cred ca ceea ce fac iluzionistii poate fi inexplicabil sau de origine divina. De fapt nu ma mir, exista adulti care cred si in Mos Craciun...
  • petrecila

  • Mesaje scrise: 1,096
  • Locatie: Bacau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Extrapoland, secretele sunt foarte vechi. Acum peste 2000 de ani un om facea cam aceleasi lucruri si chiar mai mult. Pe atunci nu exista o stiinta atat de avansata. Cu toate astea nici azi nu se poate demonstra matematic sau cum vreti. Religia e mai in pericol ca niciodata. Inzestrarea poate fi de la D-zeu dar foarte bine si de la Dracu.Binele si Raul, Alfa si Omega, etc. Pana la urma se pare ca cineva guverneaza planeta iar noi suntem un experiment. Parearea mea. Crede si nu cerceta ramane baza, altfel risti sa o iei razna.
  • robytza

  • Mesaje scrise: 1,087
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: GT 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jul 2007

  • Mesaj Privat
mark cand vei vedea tu cu ochii tai asa ceva atunci sa crezi. pana atunci nu te lasa dus de trucurile camerelor de filmat.
  • Tzepozzz

  • Mesaje scrise: 795
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2001 Y 17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2007

  • Mesaj Privat
http://www.youtube.com/watch?v=_39Ohdf9Rsg
http://www.youtube.com/watch?v=Z06c5k6kKH4
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR